Державно-приватне партнерство

Тема державно-приватного партнерства (ДПП) набуває в Україні все більшого значення. Зокрема, у зв'язку з проведенням в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року інтерес громадськості щодо ДПП значно виріс. Незалежно від цієї події вся інфраструктура країни має потребу у величезних інвестиціях, як на державному, так і на комунальному рівні (зокрема, дороги, аеропорти, комунальні послуги).

Арцінгер приділяє багато уваги питанням державно-приватного партнерства. Юристи компанії консультували парламентську робочу групу з підготовки змін до Закону «Про державно-приватне партнерство». Вони також є учасниками засідань комітету логістики і транспорту Американської торговельної палати, що дозволяє їм підтримувати тісний контакт з іншими групами радників і залишатися в курсі розвитку галузі та всіх трендів в цьому напрямку.

При вирішенні майбутніх завдань ми консультуємо як інвесторів, так і органи державної влади, пропонуємо можливі шляхи вирішення проблем, розробляємо загальні концепції, які призводять до максимально можливих синергій, необхідних для довгострокового партнерства. Залежно від особливостей поставлених завдань, ми залучаємо до роботи експертів, що спеціалізуються в тій чи іншій галузі. Ми пропонуємо консультації органам державної влади з питань фінансування й при пошуку підходящих партнерів з приватного сектора.

 

Завантажити

Public-Private Partnership Practice

АНГЛ.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: