Приватні клієнти

Заможні особи, приватні підприємці та сімейні компанії мають особливі інтереси і потреби, які враховує наш юридичний супровід. Забезпечення збереження та безпеки статків, зменшення навантаження, примноження і, по можливості, нейтральна передача статків рідним і близьким відіграють тут ключову роль. Найчастіше власники приватних чи корпоративних статків бажають, щоб і після смерті їх справа продовжувала мати сенс (заповіти, фонди). Для цього відповідні заходи мають бути вжиті ще за життя.

Особлива складність при обслуговуванні таких клієнтів полягає в міждисциплінарному підході. Відповідальний супровід може забезпечити тільки та юридична компанія, яка розуміє комплексність ситуації і має в розпорядженні компетентний персонал . Для цього потрібні глибокі знання національного та, частково, міжнародного права, особливо в таких сферах як корпоративне право, податкове право, сімейне та спадкове право .

Юридичний супровід сімейних компаній і приватних клієнтів вимагає, поряд з професійною компетенцією, також і довіри. Тут, як і в питаннях юридичного супроводу, ми орієнтуємося на міжнародні стандарти. Ми, як представники професії адвоката, як ніхто розуміємо, що за будь яких обставин, в першу чергу, необхідно зберігати саме довірчі відносини з нашими клієнтами.

 

 

  Завантажити

  Private Clients 

  РОС., АНГЛ.НІМ.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: