German Desk

Німеччина є однією з найзначніших світових економік, що безперервно зростають. Німецькі підприємства давно належать до числа лідерів світового експорту і здійснюють інвестиції у нові ринки у всьому світі.

В Україні вже існують численні представництва німецьких фірм, зокрема: Leoni, Claas, SSI Schäfer Shop, Big Dutchman, Bayer, Rheinmetall, Rhenus Logistics, YKK, BASF, HELM, Dyckerhoff Zement International, Heidelberg Cement, Praktiker, Siemens, Meffert Farbwerke, Heidelberger Druckmaschinen,BRINKMANN, Ratiopharm International GmbH, Rehau та ін.

За даними Державного комітету статистики, обсяги прямих інвестицій в Україну на 1 січня 2010 року склали 40 млрд. дол. США. Німеччина посідає 2 місце серед основних країн-інвесторів з обсягом прямих інвестицій у 6,6 млрд. дол. США, тобто 16,5%.

За роки свого існування юридична фірма Arzinger консультувала багато німецьких компаній. Завдяки нашим знанням законодавчої системи країни, її мови, культури й традицій ми робимо цінний внесок в успішність бізнесу німецьких компаній в Україні та українських компаній у Німеччині.

Понад 15 юристів вільно володіють німецькою мовою й обізнані з німецькою законодавчою системою та ринком; декілька наших юристів і партнерів навчалися та працювали в Німеччині.

У Німеччині ми підтримуємо тісні зв’язки з провідними юридичними фірмами. Завдяки ефективному використанню їхнього ноу-хау, ми в змозі забезпечити наших клієнтів висококласною юридичною консультацією у будь-якому правовому аспекті не лише в Україні, а й у Німеччині.

 

 

 

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: