Реструктуризація бізнесу

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

Ми консультуємо клієнтів з різних аспектів реструктуризації бізнесу та надаємо повний спектр послуг щодо оптимізації активів та корпоративної структури з метою забезпечення безпеки бізнесу, підвищення його вартості та залучення інвестицій. Кваліфіковано проведена реструктуризація бізнесу допомагає нашим клієнтам мінімізувати негативний вплив економічної кризи та закласти підвалини подальшого розвитку бізнесу.

Ми пропонуємо ефективні рішення як вітчизняним, так і іноземним інвесторам. Наша команда має досвід проведення реструктуризації середнього та великого бізнесу. Ми надаємо послуги щодо оформлення прав власності, виділення непрофільних активів та продажу неліквідних активів, а також у створенні компаній, включаючи іноземні SPV, з урахуванням цільової корпоративної структури.

Ми маємо досвід проведення як позасудової реструктуризації боргів, так і реструктуризацій в процесі санації боржника, а також на інших стадіях процедури відновлення платоспроможності. Наші юристи допомагають клієнтам у проведенні переговорів з кредиторами щодо зменшення та перегляду боргових умов з метою покращення ліквідності та подальшого оздоровлення бізнесу.

Ми супроводжуємо проекти реструктуризації перед залученням нових інвесторів, а також після здійснення трансакцій зі злиття чи поглинання. Ми постійно набуваємо нові знання в цій царині та використовуємо свій досвід як унікальний вклад у кожен проект, який ми супроводжуємо.

Наші юристи мають досвід в проведенні корпоративної реструктуризації в таких відомих компаніях, як:

  • TNK-BP в Україні, міжнародна нафтова компанія, лідер українського ринку нафтопродуктів;
  • UMC (MTC), міжнародна телекомунікаційна компанія, один з провідних операторів мобільного зв’язку в Україні;
  • Sun Interbrew в Україні, лідер на ринку пива в Україні;
  • Ukrainian Aluminium, власник Миколаївського глиноземного заводу та Запорізького алюмінієвого комплексу (група RUSAL).