Злиття та поглинання

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

Ми надаємо повний спектр послуг в M&A угодах, починаючи з підготовки протоколів про наміри, юридичної перевірки та структуризації трансакції, закінчуючи процедурою завершення.

Ми супроводжували угоди як українських, так і іноземних інвесторів з придбання об’єктів, що здійснюють діяльність в різних сферах бізнесу, в тому числі в харчовій промисловості, банківській сфері, фінансовій сфері, нерухомості, виробництві, телекомунікаціях і кабельному телебаченні.

Наш досвід включає роботу з різними інвестиційними механізмами, що використовуються в M&A угодах (акціями та частками в українських підприємств та іноземних SPV). Наш іноземний досвід та тісні партнерські стосунки з провідними фірмами в ключових фінансових центрах Європи дає нам можливість супроводжувати M&A угоди як на вітчизняному, так і на міжнародному рівнях.

Ми супроводжували як угоди з придбання безпосередньо українських компаній, включаючи угоди з відкриттям інвестиційних рахунків в банках України, так і складні угоди з придбання іноземних холдингів з розробкою оптимальної корпоративної структури, випуском опціонів і акцій різних класів, використанням складних механізмів розрахунків (таких як кредитування, акредитиви, гарантії та escrow розрахунки).