Корпоративне право / M&A

Це одна з ключових практик фірми, яка включає кілька основних напрямків: створення та обслуговування бізнесу, реструктуризація бізнесу, злиття та поглинання. Щорічно ми обслуговуємо десятки проектів.

Ми маємо значний досвід участі в українських та міжнародних проектах, включаючи придбання та створення компаній, спільних підприємств, а також партнерств в Україні, Великобританії, Кіпрі, Швейцарії, Британських Віргінських Островах та ін.

Наша команда набула багатий досвід в таких сферах як: нерухомість, фінансові послуги, страхування, телекомунікації, медіа та рекламний бізнес, прямі інвестиції, приватизація, а також промислове виробництво та послуги, включаючи харчову промисловість, енергетику, металургію та розробку корисних копалин.

Завдяки нашому досвіду роботи в проектах будь-яких масштабів, ми вже з самого початку можемо вносити в трансакцію цінні інновації.

Наші послуги включають розроблення оптимальних корпоративних структур для юридичних осіб, враховуючи податкові аспекти; структурування трансакції, включаючи підготовку всіх необхідних документів для угоди, наприклад: договорів купівлі-продажу та акціонерних угод; створення ефективної моделі корпоративного управління та консультування з усіх питань корпоративного управління; проведення загальних зборів; отримання дозволів Антимонопольного комітету України на економічну концентрацію та вирішення інших відповідних питань; створення бізнесу, включаючи SPV в інших юрисдикціях, консолідацію та деконцентрацію бізнесу тощо.

 

Завантажити

Корпоративне право. Злиття та поглинання

РОС., АНГЛ.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: