Банківське та фінансове право

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

Завантажити

Банківське та фінансове право

ENG

 

Впродовж останніх років наша практика банківського та фінансового права стрімко розвивалася, відіграючи сьогодні важливу роль у компанії. Ми створили сильну команду, що складається з досвідчених і високопрофесійних юристів, багато з яких мають багаторічний досвід роботи у банківських структурах і знають роботу банківської галузі зсередини.

Чимало наших юристів отримали освіту в провідних закордонних навчальних закладах і допущені до юридичної практики не лише в Україні, але й за кордоном.

Поєднання сильної теоретичної бази та широкого міжнародного досвіду дозволяє нам надавати послуги виского класу та займати лідируючі позиції на ринку.

Ми представляємо інтереси українських та міжнародних банків, банківських синдикатів і фінансових компаній з цілого спектру питань, пов’язаних з їх діяльністю в Україні та взаємовідносинами з українськими клієнтами та органами влади.

Ми також  представляємо інтереси компаній нефінансового сектору у їх взаємовідносинах з банками та фінансовими компаніями.

Наша компетенція охоплює наступні напрями діяльності:

  • просте й синдиковане кредитування;
  • фінансування будівництва та придбання комерційної нерухомості;
  • проектне фінансування;
  • торгове фінансування;
  • сек’юритизація та факторинг;
  • операції на ринках капіталу;
  • реструктуризація та банкрутство;
  • регуляторні питання;
  • злиття та поглинання у фінансовому секторі;
  • реєстрація банків та представництв закордонних банків в Україні.

Для того, щоб відповідати найвищим вимогам клієнтів, ми робимо особливий акцент на галузевій специфіці фінансових проектів. Завдяки такому підходу ми напрацювали унікальний досвід супроводження фінансових угод в банківському, агропромисловому, енергетичному та сировинному секторах, у сфері комерційної нерухомості, телекомунікацій, роздрібної та оптової торгівлі, авіа- та суднобудування.

У своїй роботі ми завжди націлені на результат і сповідуємо практичний підхід до вирішення завдань. Ми намагаємось не обтяжувати клієнтів теоретичними роздумами, а надаємо практичні рекомендації, виходячи з реалій ведення бізнесу в Україні.

Наші юристи беруть активну участь у розробці нового законодавства в складі робочих і консультаційних груп при Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України та Національному банку України. Це дозволяє нам бути в курсі останніх законодавчих тенденцій і надавати рекомендації клієнтам з урахуванням довгострокової перспективи.

Нам довіряють супроводження як ексклюзивних проектів, що вимагають глибоких теоретичних і практичних знань та неординарного мислення, так і стандартних фінансових угод, де важливі чітке використання відпрацьованих механізмів та оперативність.

Ми пишаємося тим, що нашими клієнтами є такі всесвітньо визнані лідери фінансового сектору: Citibank, CreditSuisse, BNPParibasGroup, UniCredit Group, IntesaSanpaolo, Raiffeisen Bank, Erste Bank, Volksbank, OTP Bank, ING, Commerzbank, KfW, DEG, DanskeAndelskassers Bank, NordicEnvironmentFinanceCorporation, ImmorentAG, PorscheLeasing.