Антикорупційний комплаєнс та етика бізнесу

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

 

Завантажити

Антикорупційний комплаєнс та етика бізнеса 

АНГЛ, УКР.

 

В 2016 році Arzinger увійшов у число переможців  у номінаціях "Краща юридична фірма року по захисту бізнесу" и ридична фірма року з комплаєнс"!

Питання етики і боротьби з корупцією на сьогодні є одними з найбільш актуальних для міжнародного бізнесу. Зокрема, в Україні відбулися істотні зміни в сфері боротьби з корупцією, які включають в себе прийняття нового антикорупційного закону і створення незалежних органів для ведення активної боротьби з корупцією. Багато антикорупційних змін торкнулись також і діяльності приватного бізнесу, в зв'язку з чим тема комплаєнс, а також стандарти ведення бізнесу відповідно до антикорупційного законодавства вимагають все більше уваги. Варто зазначити, що відхилення від етичних принципів і законодавчих антикорупційних правил може призвести до накладення істотних цивільних і кримінальних санкцій на юридичних осіб або навіть до притягнення посадових осіб підприємств до відповідальності.
Наша практика антикорупційного комплаєнсу і етики бізнесу, заснована в 2011 році, допомагає клієнтам побудувати їх діяльність відповідно до вимог законодавства, а також вчасно відповідати на інші виклики в цій сфері.

Юристи практики антикорупційного комплаєнсу і етики бізнесу активно беруть участь в ключових організаціях, які сприяють встановленню високих етичних стандартів, діалогу і поширенню знань в суспільній і бізнес сферах. Зокрема, Тимур Бондарєв, керуючий партнер Arzinger, є членом правління Transparency International Україна.

Крім того, юристи практики антикорупційного комплаєнсу і етики бізнесу активно беруть участь в різних робочих групах при громадських бізнес асоціаціях щодо обговорення питань практичної реалізації антикорупційного законодавства; процесу реформування і ведення активної боротьби з корупцією; застосування міжнародних стандартів у боротьбі з корупцією; розробки ефективних комплаєнс програм для учасників приватного сектора та інших важливих питань даної сфери.

НАШІ КЛЮЧОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

  • Розробка антикорупційних політик

Юристи Arzinger надають послуги з розробки антикорупційних політик і кодексів етики для клієнтів, які враховують бізнес-процеси компаній.

  • Антикорупційний Due Diligence

Команда практики здійснює аудит клієнтів та їх контрагентів на предмет відповідності їх діяльності антикорупційному законодавству.

  • Внутрішні розслідування

Arzinger Юристи проводять розслідування порушень антикорупційного законодавства та корпоративних політик компанії.

  • Оцінка ризиків

Юристи Arzinger здійснюють оцінку бізнес-процесів клієнтів на предмет наявності корупційних ризиків та надають рекомендації щодо їх усунення.

  • Тренінги для персоналу

Команда практики проводить практичні тренінги для персоналу клієнтів з метою ознайомлення працівників з вимогами і обмеженнями антикорупційного законодавства та внутрішніх політик компаній.