Радник Артур Мартиненко

 ПРАКТИКИ: Врегулювання спорів, Корпоративне право / M&A, Нерухомість і будівництво, Відносини з  державними органами

 ІНДУСТРІЇ: Сільське господарство, Енергетика і природні ресурси

 КОНТАКТИ:

 Телефон: +38 044 390 55 33
 E-mail: Artur.Martynenko@arzinger.ua

 ОСВІТА:

  •  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 ДОСВІД РОБОТИ:

 Мартиненко Артур, адвокат, радник компанії Arzinger, керівник практики Commercial Litigation.

 Артур має більш ніж 10-річний досвід і спеціалізується на досудовому представництві клієнтів,  представництві інтересів клієнтів в судах господарської, адміністративної та загальної юрисдикції, а  також на стадії виконання рішень судів органами виконавчої служби, в різних індустріях бізнесу. Артур  неодноразово представляв інтереси клієнтів у спорах про стягнення заборгованості та відшкодування  збитків, спорах, пов'язаних з виконанням договорів, про визнання їх недійсними, а також в банківських і  корпоративних спорах.

Крім того, Артур представляє інтереси найбільших компаній - інвесторів в спорах щодо нерухомого майна та прав на землю, спорах про оскарження дій і рішень державних органів, інвестиційних та приватизаційних спорах.

У Артура є значний практичний досвід в галузі корпоративного права, складання угод з корпоративними правами, земельними ділянками та нерухомістю, проведення юридичного due-diligence активів бізнесу, а також успішного супроводу локальних угод у сфері злиттів і поглинань.

Артур з відзнакою закінчив юридичний факультет Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка, Київ (Україна), отримавши кваліфікацію магістра права. На сьогоднішній день, Артур продовжує навчання в Києво-Могилянській Бізнес Школі за програмою  Executive MBA.

Громадська діяльність:

Артур брав участь в розробці ряду законопроектів, в тому числі, проекту Закону «Про індустріальні парки» та проекту Закону «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Артур є співавтором публікацій в різних ділових і профільних юридичних виданнях, а також виступав доповідачем на Фінансовому форумі Асоціації адвокатів України на тему процедур арбітражу за новим Законом про фінансову реструктуризацію (2016 р), а також на форумі Асоціації адвокатів України на тему Корпоративної реформи і проекту Закону «Про товариства з обмеженою відповідальністю» (2017р.).

Артур є членом Асоціації правників України та членом Асоціації Адвокатів України.

 

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: