Старший юрист Антон Молчанов

практики: Реструктуризація та банкрутство, вирішення спорів, інфраструктура

сектори бізнесу: сільське господарство, транспорт, легка промисловість, банківська справа та фінанси 

контакти: 

Тел.: +38 044 390 55 33
E-mail: Anton.Molchanov@arzinger.ua 

EDUCATION:

Сучасний гуманітарний університет, Москва, Росія 

кар'Єра: 

Визнаний рейтингом ULF 2016 як видатний український юрист в сфері банкрутства, Антон є керівником практики банкрутства в Arzinger.

Будучи дрбре відомим своєю проактивною манерою супроводу проектів, Антон має більш ніж дев'ятирічний досвід супрводу коммерційних спорів, спеціалізуючись на представленні інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій, зокреа у справах про банкрутсво та спорах, що стосуються:  

- проблемних боргів та активів, цінних паперів; 

- виконавчого провадження та конкурсного процесу;

- аукціонів та прилюдних торгів.

Він також є активним членом комітетів з банкрутства IBA (Міжнародної Асоціації Юристів) та AIJA та вважається досвідченим фахівцем в області транскордонної неспроможності та реструктуризації в рамках правових систем країн СНД.

В якості ведучого юриста Антон брав участь у наступних відомих справах: 

- ефективне представництво провідного американського зернотрейдера у низці складних суперечок з колишніми контрагентами з приводу компенсації більше 15 000 000 євро збитків, викликаних нестачею зернових продуктів.

- успішне представництво великого швейцарського нафтотрейдера в комерційному спорі з українським екс-підрядником з приводу компенсації понад 12 000 000 доларів США збитків, завданих в результаті незаконного розпорядження нафтопродуктами.

- успішне представництво інтересів відомогоо японського виробника та дистрибутора сільськогосподарського устаткування щодо рекструктуризації проблемних боргів українських покупців на загальну суму понад 5 000 000 доларів США.

- представництво відомого французського алкогольного холдингу у справі про банкрутство української дочірньої структури з питань витребування незаконно проданих активів на суму понад 11 000 000 євро.

- представництво інтересів європейського банківського синдикату в рамках справи про банкрутство відомого українського сільськогосподарського виробника і трейдера із загальною сумою вимог більше 300 000 000 доларів США. 

громадська діяльність:

Антон є автором різноманітних публікацій, пов'язаних з банкрутством, вирішенням спорів і міжнародною торгівлею. Він також є відомим прихильником української судової реформи, зокрема в питаннях реформи виконання судових рішень і законодавства про несплатоспроможності.

членство:

- Американська Торгова Палата (юридичний комітет, комітет із захисту прав кредиторів)

- IBA (Міжнародна Асоціація Юристів (комітет з питань несплатоспроможності, координатор по роботі з молодими юристами)

- AIJA (Асоціація молодих юристів), комітет з питань несплатоспроможності

- АПУ (Асоціація правників України)

Робочі мови: Українська, Російська, Англійська

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: