Партнер Анна Зоря

 

ПРАКТИКИ: Корпоративне право/ M&A

СЕКТОРИ БІЗНЕСУ: Сільське господарство, Телекомунікації і медіа

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Телефон: +38 044 390 55 33
E-mail: Anna.Zorya@arzinger.ua
Завантажити V-card

Мій профіль в LinkedIn

освіта:

  • Національний Університет ім. Тараса Шевченка, Юридичний факультет

КАР'ЄРА:

Анна Зоря, партнер, голова практики корпоративного права та М&A, індустріальних практик сільского господарства, телекомунікацій та медіа, спеціалізується на представництві корпоративних клієнтів і фінансових інституцій в операціях злиття і поглинань, транскордонних угодах структурованого фінансування та в інших угодах у сфері ринків капіталу та боргового фінансування.

До приходу в Arzinger Анна була партнером української юридичної компанії, де очолювала практику корпоративного права і М&А. Вона також працювала в корпоративній, а пізніше в податковій практиках однієї з провідних юридичних компаній СНД. Досвід в практиках корпоративного та податкового права дозволяє Анні володіти глибоким розумінням потреб клієнта і дає можливість знаходити оптимальні дієві рішення задач, які ставить клієнт.

Анна має багаторічний досвід роботи в сферах злиттів і поглинань, банківських та фінансових транзакціях та нерухомості. Анна представляла інтереси низки великих міжнародних корпорацій і компаній, які працюють в СНД. Так, наприклад, Анна представляла інтереси міжнародного інвестора в придбанні 50 % в 150-мільйонному проекті з будівництва та управління п'ятизіркового готелю Hilton у Києві (Україна). Анна також брала активну участь в угоді з придбання ТЦ Глобус в Києві (Україна) і ряді інших проектів у сфері нерухомості, як, наприклад, придбання голландської компанії Gooioord, що володіє 12 об'єктами нерухомості в історичному центрі Києва.

громадська діяльність:

 

Анна є автором великої кількості публікацій у різних ділових і профільних юридичних виданнях на різні теми, що стосуються корпоративного права та M&A. Веде блог на Кореспонденті.

Анна також часто бере участь у конференціях на теми, пов'язані з угодами по злиттям і поглинанням, а також з питань інвестицій в Україну.

ЧЛЕНСТВО: 

  • Співголова юридичного комітету Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA)
  • Міжнародна асоціація юристів (IBA)
  • Асоціація правників України
  • IFA

МОВИ: Українська, російська, англійська

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: