Енергетика і природні ресурси

 

Завантажити

Энергетика та природні ресурси

Англ. 

 

 

 

Arzinger має значний досвід юридичного забезпечення діяльності компаній енергетичної та нафтогазової індустрії. Зокрема, наші юристи забезпечували супровід діяльності найбільшої міжнародної вертикально інтегрованої нафтової компанії в Україні, включаючи питання митного оформлення, оподаткування, поставки, транзиту і транспортування нафти і нафтопродуктів трубопровідним, залізничним і автомобільним транспортом, переробки і збуту оптовими і мережевими роздрібними каналами, ліцензування і сертифікації.

Рейтинг «Українські юридичні фірми 2012. Посібник для іноземних клієнтів» удостоїв Arzinger високої оцінки з практики енергетики і природних ресурсів.

Наш досвід включає супровід придбання і продажу відомих мережевих оптово-роздрібних операторів ринку нафтопродуктів, приватизації переробних і збутових активів державної власності, проведення реструктуризації великих компаній енергетичної галузі й багато інших питань.

Ми також надаємо юридичні послуги, що супроводжують діяльність з видобутку та розподілу природного газу, транспортування скрапленого газу, генерації та розподілення електроенергії, з експорту та транзиту електроенергії та консультування в проектах з дренування газу у вугільних шахтах.

Наші адвокати представляли інтереси Міністерства енергетики України та інших державних органів України, національних компаній і іноземних інвесторів в судових та арбітражних спорах, щодо різних питань, пов'язаних з енергетикою.

Крім того, ми маємо значний досвід в сфері нерухомості та землі, податків і фінансів, злиття і поглинання, корпоративного права, а також захисту інтелектуальної власності, що дозволяє нам комплексно підходити до вирішення питань, які виникають при супроводі енергетичних проектів.

Виходячи з наявного досвіду і знань специфіки даної галузі, ми можемо запропонувати нашим клієнтам наступні професійні юридичні послуги:

  • Комплексний юридичний супровід проектів, пов'язаних з розвідкою, видобутком, розподілом і транспортуванням нафти, газу, інших природних ресурсів
  • Юридичне забезпечення оформлення спільної діяльності, концесій та інших правових форм організації бізнесу в сфері енергетики та надрокористування
  • Розробка повного спектру виробничих договорів (купівлі-продажу, користування, проведення розвідувальних робіт, концесій, угод про розподіл продукції, договорів про надання послуг підрядниками та субпідрядниками і т.д.)
  • Юридичний супровід проектів придбання, структурування та розпорядження об'єктами виробничого і невиробничого призначення
  • Консультування з питань фінансування проектів у сфері енергетики, застосування різних схем інвестування та кредитування
  • Судове, досудове і альтернативне розв'язання спорів, що виникають з договірних та позадоговірних відносин
  • Юридичний аудит цільових об'єктів, вивчення документації, аналіз фінансових та юридичних ризиків
  • Податкове структурування проектів

Arzinger є членом Європейської асоціації консультантів в області енергетики, мережі, що складається з юридичних компаній усієї Європи, які довели, що вони є лідируючими фахівцями в галузі енергетики, а також в таких суміжних сферах, як надання комунальних послуг, комунікації і право з охорони навколишнього середовища.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: