Галерея ARTzinger

Декілька років тому компанія Arzinger відкрила у своєму офісі галерею ARTzinger. За цей час у нашій галереї були представлені найяскравіші й найцікавіші роботи відомих художників і фото-художників, виконані в різних стилях і жанрах. Серед них – виставки художників Зураба Мартіашвілі, Олени та Євгенія Крутоголових, Інни Пантелемонової, Тетяни Горюшиної, Ірини Клиби, фото-художників - Ігоря Гайдая, Сергія Михальчука, Темо Свірелі.

З тих пір ми всіляко підтримуємо й запрошуємо талановитих майстрів, які працюють не тільки в Україні, але й в інших країнах світу, представити свої роботи в нашій галереї.

Починаючи з 2015 року,  в якості новорічних подарунків для наших українських та іноземних клієнтів ми готуємо унікальні настінні календарі з зображеннями картин відомих українських художників. 

Основна ціль проекту - підтримка українських художників, популяризація сучасного українського мистецтва та культури як в межах країни, так і за кордоном. 

В 2015 році вийшов календар з роботами української художниці Інни Пантєлємонової. 

 

Календар 2015

 

 

 

 

 

 

В 2016 році ми підготували календар з картинами Миколи Білоуса. 

 

 

Календар 2016

 

 

 

 

 

 

В 2017 році вийшов календар з роботами молодої української художниці Наталії Корф-Іванюк. 

 

 

 

Календар 2017

 

 

 

 

 

Якщо Вас зацікавили роботи художників, представлених в календарях, звертайтеся, будь ласка, в PR-відділ компанії за телефоном +38044 390 55 33 або за email pr@arzinger.ua.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: