Наші переваги

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму:

Досвід

Arzinger - українська незалежна юридична компанія, що входить до ТОП-5 провідних юридичних фірм України (за результатами рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2012», видавництво «Юрпрактика»). Працюючи на ринках Центральної і Східної Європи, ми отримали цінний міжнародний юридичний досвід, під впливом якого і сформувався наш підхід до клієнта і роботи. Юридичні послуги, що надає компанія, об'єднують в собі європейську якість обслуговування клієнтів і глибоке розуміння специфіки українського ринку. На даний момент нашими клієнтами є середні і великі національні і міжнародні компанії.

Індивідуальний підхід

Нас завжди відрізняв високий рівень особистої залученості партнерів у клієнтські проекти, ми зберігаємо цей принцип і з ростом компанії. Робочу групу по кожному клієнтському проекту очолює партнер-куратор відповідної практики, який визначає оптимальну команду юристів для вибору найуспішнішої стратегії.

Розуміння індустрії клієнта

З метою повнішого розуміння галузевої специфіки бізнесу клієнтів в Arzinger організовані групи за секторами бізнесу, що складаються з юристів з досвідом у відповідній галузі. Завдяки підтримці з боку партнерів, які курують питання підготовки галузевої бізнес аналітики, розробки системи управління знаннями і наставництва, юристи цих груп постійно вдосконалюють своє знання ринку. Наші інвестиції в знання галузі - гарантія впевненості клієнтів Arzinger в тому, що вони співпрацюють з професіоналами, які використовують бізнес орієнтований підхід при наданні консультацій.

Регіональні офіси

Головний офіс Arzinger знаходиться в Києві. Крім того, компанія має дві філії - у Західній і Південній Україні, що дозволяє їй надавати юридичні консультації та підтримку своїм клієнтам по всій території України. У зв'язку із збільшенням кількості проектів, які територіально охоплюють різні регіони України, а також з метою бути ближче до клієнта, до компаній, які перебувають не тільки в Києві, а й у регіонах, 2007 року Arzinger відкрив офіс у Львові, а 2010 - в Одесі. Враховуючи, що більшість провідних українських юридичних фірм знаходяться саме в Києві, Arzinger став певним піонером, відкривши відділення в інших регіонах України. І сьогодні Arzinger залишається єдиною юридичною компанією в Україні, що має послідовну регіональну політику.

Швидкість надання послуг

Завдяки високій орієнтованості на потреби клієнта Arzinger гарантує своєчасне і швидке надання юридичних послуг клієнтам.

Надання послуг різними мовами

В умовах всесвітньої глобалізації та враховуючи світові бізнес-процеси ми розуміємо, що з клієнтом важливо говорити його мовою. Саме тому весь юридичний персонал компанії на високому рівні володіє різними іноземними мовами, серед яких англійська, німецька, французька, польська, італійська та інші мови. Більше того, з метою надання франко-і німецькомовним клієнтам послуг високої якості їхньою рідною мовою Arzinger створив департаменти French Desk, Austrian Desk і German Desk, що успішно функціонують. Таким чином, наша компанія завжди готова побудувати максимально ефективну і зручну для клієнта комунікацію.