17.03.2017

Arzinger у найпрестижнішому списку найкращих від Chambers Global

Найпрестижніший міжнародний юридичний довідник Chambers Global в черговий раз рекомендує Arzinger як провідну юридичну фірму України одразу в декількох сферах права: банківське та фінансове право, корпоративне право та M&A, а також у практика вирішення спорів. 

Згідно з результатами дослідження клієнти високо оцінюють професіоналізм Олександра Плотнікова, партнера та керівника практики банківського та фінансового права, коментуючи його "прагнення якісно виконати посставлені задач, а також чудове розуміння юридичного ринку". 

В сфері корпоративного права та M&A відмічають Керуючого партнера Arzinger Тімура Бондарєва як цілеспрямованого, активного та талановитого лідера, а також партнера Arzinger Анну Зорю, як авторитетного юриста в сфері корпоративного права та M&A та людину швидку та конструктивну. 

Маркіян Мальський, партнер та керівник Західноукраїнської філії Arzinger - визнаний фахівець в сфері арбітражу, якого характеризують як "авторитетного юриста" у вказаній сфері. 

Chambers Global - авторитетний міжнародний юридичний довідник, який щорічно здійснює оцінку юридичних компаній в близько 190 країнах світу,  чиє визнання є черговим підтвердженням високого статусу компанії на юридичному ринку.