ME
NU
Червень 10, 2019

5 червня 2019 року ТОВ «Рош Україна» разом із командою Arzinger law firm успішно оскаржила в суді та скасувала рішення АМКУ про накладення штрафу у розмірі 9,12 млн. грн

5 червня 2019 року ТОВ «Рош Україна» разом із командою Arzinger law firm успішно оскаржила в суді та скасувала рішення АМКУ про накладення штрафу у розмірі 9,12 млн. грн.

ТОВ «Рош Україна» досягла перемоги в суді апеляційної інстанції у справі про скасування рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення штрафу у розмірі 9,12 млн. грн за звинуваченнями у вчиненні товариством та його дистриб’юторами антиконкурентних узгоджених дій.

Під час розгляду справи ТОВ «Рош Україна» разом з юридичним партнером, компанією Arzinger, представила аргументовану доказову базу, включаючи висновки провідних українських експертів з питань економіки та конкуренції. Зважаючи на обґрунтовану та детально розроблену правову позицію компанії, суд підтвердив неправомірність звинувачень АМКУ у вчиненні антиконкурентних дій і скасував рішення першої інстанції.

«Це дуже важливе рішення не тільки для нас, але й для всього фармацевтичного ринку. Воно дозволить відстоювати ринкові проконкурентні механізми, які працюють в інтересах українських пацієнтів. Рішення суду на нашу користь – це ще один доказ того, що компанія здійснює свою діяльність відповідно до високих правових та етичних стандартів, воно також слугуватиме позитивним чинником для досягнення нашої основної мети – покращувати доступ до високоякісних інноваційних препаратів для більшої кількості пацієнтів в Україні", - зазначив Владіца Ракич, генеральний директор "Рош Україна".

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися