ME
NU
Червень 20, 2019

Команда Корпоративного права та M&A Arzinger виступила юридичним радником для групи ICU в рамках здійснення венчурної інвестиції в один з IT проектів – компанію Apostera

Команда Корпоративного права та M&A Arzinger виступила юридичним радником для групи ICU в рамках здійснення венчурної інвестиції в один з IT проектів – компанію Apostera. Основним напрямком діяльності Apostera є розробка програмної продукції для автомобільної промисловості, спрямованої на реалізацію автономного керування та безпечної навігації авто.

Cтарший юрист Вікторія Добринська, юрист Катерина Арнаутович, під керівництвом партнера Анни Зорі, представляли клієнта під час розробки договору щодо умов здійснення інвестиції та подальшого розвитку проекту.

Ми дуже раді працювати над інвестиційною угодою із такими партнерами, враховуючи те, що одним з критеріїв для відбору проектів ICU відзначає унікальність продукту та амбіційну команду. А це, в свою чергу, дозволить продукту бути конкурентноздатним на глобальних ринках.

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом, а також здійснює промислові та венчурні інвестиції. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.
Заснована у 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи розміром понад 500 млн доларів. Керуючі партнери ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися