ME
NU
Липень 06, 2019

05.07.19 Маркіян Мальський призначений Президентом України на посаду Голови ЛОДА і залишає компанію Arzinger

У червні 2019 року, Маркіяну Мальському було запропоновано очолити Львівську обласну державну адміністрацію, на що він дав згоду. 5 липня 2019 року Президент України видав Указ про призначення пана Мальського Головою ЛОДА. У зв’язку із цим, пан Маркіян вийшов зі складу партнерів АО «Арцінгер», а також склав повноваження Голови Західноукраїнської філії та керівника практики Міжнародного вирішення спорів та арбітражу.

Маркіян Мальський зазначає: «Пропозиція очолити ЛОДА була дуже несподіваною, я довго вагався, чи потрібно мені це, адже не кожен день Президент України пропонує взяти на себе таку відповідальність. Проте, стурбованість майбутнім моєї рідної області та бажання зробити все можливе задля неї взяли гору.
Надзвичайно вдячний Тімуру Бондарєву за підтримку і розуміння – рішення залишити компанію, у якій я працював останні 11 років, було надзвичайно складним. Проте, виконання обов’язків на посаді Голови ЛОДА - це завдання по завершенню якого я планую повернутись до практики, адже юридична практика була і залишається для мене найцікавішим зайняттям».

Тімур Бондарєв комментує призначення: «Ми поважаємо рішення Маркіяна, адже це надзвичайно почесна і відповідальна посада, незважаючи на те, що сьогодні він залишає практику в нашій компанії.
Хочу підкреслити, що ми цінуємо внесок в розвиток АРЦІНГЕР, який Маркіян зробив за 11 років, що є з нами. Зусиллями Маркіяна отримала новий поштовх практика Міжнародного вирішення спорів та арбітражу – сформована сильна, з великим потенціалом команда, яку надалі під моїм куруванням розвиватиме її радник Оксана Карел. За участі Маркіяна Західноукраїнська філія вже багато років впевнено займає лідируючи позиції в регіоні – закладено базис, який ми продовжимо розвивати, адже вона був і залишається пріоритетом АРЦІНГЕР і моєю особистою відповідальністю.

Впевнений, що міжнародний досвід і зв’язки Маркіяна будуть корисні для регіону, дозволять залучити більше іноземних інвестицій, що, врешті-решт, створить нові можливості для усіх, хто працює в Західному регіоні, і зокрема, для нас як юридичної компанії №1 в ньому. Окрім цього, звичайно, ми залишаємось друзями і готові за необхідності підтримувати адміністрацію – адже ми маємо велику кількість pro bono проектів і глибоку експертизу у багатьох галузях.

Зрештою, сподіваємось, що після завершення своїх обов'язків на посаді Голови ЛОДА, Маркіян повернеться до нас із новими силами і унікальним досвідом, який дозволить продовжувати співпрацю із нашими клієнтами на іншому, ще вищому рівні».

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися