ME
NU
Жовтень 01, 2021

1 жовтня 2021 року. Крістоф Бутрі приєднався до команди Arzinger на посаду B&F Special Advisor

Пан Бутрі має більше 31 року професійного досвіду. На початку своєї кар’єри він був партнером Deloitte Consulting Financial Services Industry. Після цього працював Deputy CEO у кількох фінансових інституціях у Франції та в Україні.

 

Крістоф вів великі консультаційні проєкти для фінансових інституцій (Retail банків, On-line банків, Corporate&Investment банків, центральних банків/міністерства фінансів, Euronext Derivatives, Світового банку, ЄБРР, ЄС). Його експертиза охоплює стратегію, операційну ефективність, трансформацію організацій, реструктуризацію, злиття, управління ризиками, приватизацію, фінансову звітність, тощо. Крістоф працював та жив у Парижі, Лондоні, Люксембурзі, Празі, Києві, Москві та на Кіпрі. Окрім рідної французької мови, він вільно володіє англійською та німецькою.

 

"Я дуже радий приєднатись до Arzinger та вже в очікуванні тісної й плідної співпраці із керівництвом та командами. Моїм основним фокусом стане розвиток бізнесу, зокрема – залучення нових клієнтів з фінансового і банківського сектору, а також – подальше насичення практики Arzinger міжнародними / двосторонніми фінансовими інституціями та великими франкофонними корпораціями", – коментує Крістоф Бутрі.

 

"Французький бізнес завжди був одним із пріоритетів для Arzinger. Ми маємо велику базу клієнтів французького походження, що є лідерами у своїх галузях і вже не один рік працюють із нами по великих проєктах. Із появою у нашій команді Крістофа ми виходимо на новий рівень у цьому полі і суттєво зміцнюємо наші позиції у співпраці із бізнесом із франкофонних країн", – говорить Тімур Бондарєв, партнер-засновник та керуючий партнер Arzinger.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися