ME
NU
Травень 07, 2019

Команда корпоративної практики Арцінгер завершила процедуру сквіз - ауту ПрАТ "Козятинський м'ясокомбінат"

А ми продовжуємо ділитись нашими новинами у сфері сквіз-ауту. Команда корпоративної практики Arzinger law firm завершила процедуру сквіз-ауту ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат» (OSI Group), одного з провідних виробників м’яса та ковбасних виробів в Україні.
Під час імплементації проекту ми надали клієнту детальну консультацію стосовно етапів процедури та всіх необхідних дій, розробили повний пакет документів для проведення сквіз-ауту, включаючи повідомлення про наміри та безвідкличну вимогу, а також брали активну участь в переговорах з банками, податковими органами та НКЦПФР.
Завдяки співпраці з командою клієнта та банком вся процедура була проведена максимально швидко та ефективно.
Успішне завершення проекту дозволило значно підвищити ефективність корпоративного управління компанії і почати процес перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю.
Над проектом працювала команда Arzinger у складі Alesya Pavlynska, радника практики корпоративного права та M&A, Yana Babych, юриста практики корпоративного права та M&A, Anna Kalinichenko, старшого юриста практики банківського та фінансового права та Katerina Mytsykova, юриста практики податкового права.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися