ME
NU
Лютий 18, 2020

Вітаємо практику інтелектуальної власності Arzinger з визнанням у категорії Silver Band рейтингу World Trademark Review!

«Arzinger надає надійну комплексну підтримку з питань, які стосуються торговельних марок, працюючи на випередження та з увагою до деталей. Провідні компанії світу відмічають експертизу Arzinger у питаннях, пов’язаних з ТМ, рекламою, недобросовісною конкуренцією та регуляторними аспектами» - зазначено у WTR.

Також партнери Arzinger Катерина Олійник і Тарас Кислий здобули й індивідуальні відзнаки як провідні фахівці в сфері інтелектуальної власності:

"Експертиза Катерини у проектах різних напрямків – від транзакцій до доменних спорів й стратегій захисту даних - вирізняє її з-поміж інших фахівців на ринку. Зважаючи на неабиякий досвід у вирішенні судових спорів, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет, її консультації є цінними та комплексними. Клієнти відзначають високий рівень експертизи Катерини, а інші компанії незмінно визнають її сильну позицію на ринку правових послуг» - вказано у виданні рейтингу.

"Послуги Тараса з питань інтелектуальної власності для провідних світових брендів – запорука надійності. Більш того, Тарас - один із небагатьох українських юристів, який є арбітром із вирішення доменних спорів Центру ВОІВ".

Рейтинг WTR є глобальним довідковим ресурсом з питань надання правових послуг, пов’язаних із торговельними марками.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися