ME
NU
Липень 16, 2021

За підтримки Arzinger група компаній SoftServe придбала комплекс будівель колишньої колонії №48 у Львові

Переможцем торгів зі ставкою 377,5 млн грн. (не враховуючи ПДВ) стало ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс», що входить до групи компаній SoftServe. Компанія оголосила про намір спорудити на ділянці в 10 гектарів масштабний креативний кампус, що стане великою трансформацією як території, так і цілого району міста.  

Нагадаємо, що компанія SoftServe була заснована у місті Львові, де впродовж майже 15 років успішно функціонує Західноукраїнський офіс ArzingerSoftServe є лідером ІТ ринку з більш ніж 10-ти тисячним штатом спеціалістів та глобально надає послуги у сфері цифрових технологій.   

Адвокатське об'єднання Arzinger супроводжувало підготовку компанії до аукціону, а також весь подальший процес із приватизації майна, а саме участь в аукціоні, викуп та набуття права власності на придбане майно, тощо.

Над проектом працювали юристи Західноукраїнської філії Arzinger, а також практика нерухомості та будівництва головного офісу у місті Києві.

Керівництво проекту здійснювали партнери Маркіян Мальський, Тімур Бондарєв та старший юрист Наталія Анохіна.

"Ми дуже пишаємось тим, що клієнт доручив нам комплексне юридичне супроводження такого значного, важливого та складного проекту не тільки для Львівщини, але ж й для всієї України, адже за перебігом угоди уважно спостерігали не тільки українські стейкхолдери, а також іноземні інвестори, для яких було дуже важливим отримати підтвердження того, що Україна виконує свої зобов’язання, а відповідні процеси роздержавлення відбуваються максимально прозоро та з дотриманням всіх регуляторних та законодавчих вимог. Ця угода увійде в історію України як перша приватизація пенітенціарного закладу й є чудовою демонстрацією задекларованої політики держави, спрямованої на тотальне роздержавлення економіки", коментують залучення Arzinger Тімур Бондарєв та Маркіян Мальський.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися