ARZINGER стягнув збитки на суму понад 1 млрд грн у спорі проти рф.
Команда судової практики вкотре успішно захистила інтереси групи компаній з виробництва сонячної електроенергії у спорі проти росії про відшкодування збитків. Вони були завдані внаслідок захоплення сонячної станції на окупованій території Запорізької області на суму понад 1 млрд грн. Таким чином адвокатам ARZINGER вдалося довести вину держави-агресора у заподіянні збитків завдяки лише факту окупації територій України та втрати контролю над об`єктом електрогенерації. Це концептуально доповнює практику вирішення подібних кейсів.
Окрім того, суд задовольнив вимогу про стягнення збитків у вигляді упущеної вигоди на суму 69 млн грн.
Над справою працювала команда у складі старшого юриста Івана Залізняка, екс-старшої юристки Ірини Гутнік, молодшої юристки Яни Нестеренко, керівного юриста Андрія Тищенка, під керівництвом партнера-засновника Сергія Шкляра.
Вищезгадане рішення є вже другим у ряді спорів, щодо стягнення збитків з рф, які стосуються сфери виробництва енергії. У іншій справі, аналогічним чином було стягнуто 1,1 млрд грн збитків.