ME
NU
Грудень 24, 2021

Arzinger визнано серед найкращих юридичних фірм у світі у сфері захисту даних за версією Global Data Review 100 2022

Авторитетне міжнародне дослідження Global Data Review 100 2022 відзначило Arzinger серед найкращих юридичних фірм у світі у сфері захисту даних. Вже другий рік поспіль Arzinger – єдина незалежна юридична фірма з України, яка здобуває цю відзнаку. В рейтингу враховується робота у різних напрямках, пов'язаних із управлінням даними (консультування, транзакції, транскордонна передача даних, кібербезпека). GDR 100 також відзначає експертизу юристів у сфері захисту даних і за індустріальною направленістю.

 

Дослідження відзначило Катерину Олійник, партнерку практики інтелектуальної власності та захисту даних, адвокатку, патентну повірену України, Тараса Кислого, партнера практики інтелектуальної власності та захисту даних, адвоката, та Тетяну Слабко, СIPP/E, старшу юристку практики інтелектуальної власності та захисту даних, адвокатку.   

 

Global Data Review 100 – єдиний міжнародний рейтинг у сфері захисту даних, який відзначає найкращі фірм в усьому світі, враховуючи їхні проекти та репутацію на ринку. Цього року відзнаку здобули 135 юридичних компаній.   

 

***

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Компанія має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися