
Arzinger долучився до створення відеокурсу "Антикорупція" від Глобального договору ООН в Україні
Arzinger долучився до створення відеокурсу "Антикорупція" від Глобального договору ООН в Україні.
9 лютого відбулася презентація цієї освітньої програми. В рамках заходу радниця Євгенія Очеретько взяла участь у нагородженні учасників за внесок у створення відеокурсу.
"Якщо ми візуалізуємо корумповану систему як ланцюг із взаємопов’язаних ланок, то часто достатньо зламати всього одну ланку в цьому ланцюзі, аби він розсипався та нікому більше не заважав. Тож я закликаю кожного на своєму рівні ламати такі ланки, аби наша країна змогла впевнено вистояти у війні та втілити повоєнну відбудову. Це – ключова роль українського бізнесу та всіх співгромадян у боротьбі з корупцією", - прокоментувала Євгенія.
Відеокурс спрямований допомогти малому та середньому бізнесу навчатися принципам доброчесності. Адже якщо бізнес прагне працювати з великими українськими та міжнародними компаніями, він має діяти прозоро та не допускати корупції.
Над курсом працювали ГД ООН в Україні, Міністерство цифрової трансформації України та Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Переглянути освітній серіал можна на порталі Дія.Бізнес та платформі Дія.Цифрова освіта.
Розробка курсу тривала понад два роки в рамках міжнародної програми Anti-Corruption Collective Action від ГД ООН. До робочої групи в Україні увійшли 50 експертів із 34 компаній та організацій, серед яких і Arzinger.
Команда ГД ООН в Україні випустила посібник "Боротьба з корупцією: колективні дії" та ініціювала Меморандум про спільні антикорупційні дії в Україні. Вже 36 компаній та неурядових організацій, у тому числі і Arzinger, підтримують підвищення рівня прозорості та доброчесності в українському бізнес-середовищі.
У грудні 2022 року Лана Сінічкіна, партнерка Arzinger та співголова практики антикорупційного комплаєнсу, виступила модераторкою панелі "Роль комплаєнсу під час війни. Уроки доброчесності від українського бізнесу" в рамках щорічного Тижня боротьби з корупцією від ГД ООН.
Боротьба з корупцією – це обов'язок відповідального бізнесу та громадян країни.
У вільній Україні — вільні від корупції!