ME
NU
Січень 19, 2022

Arzinger супроводжував рефінансування найбільшого торгово-розважального центру Західної України

Юристи Arzinger надали юридичну підтримку ТОВ "Сіріуспроект Львів", компанії групи італійського девелопера King Cross Group Srl, щодо проведення рефінансування торгово-розважального центру "King Cross Leopolis" у Львові.       

 

King Cross Leopolis, із загальною площею 105 тис. м², є найбільшим торгово-розважальним центром заходу України.  

 

Наша команда представляла інтереси клієнта на усіх стадіях проекту, у тому числі – у проведенні переговорів із кредиторами, структуруванні угоди, проектуванні трансакційних документів, а також координувала завершення угоди.

 

Команда проекту складалася із партнерів Олександра Плотнікова та Маркіяна Мальського, а також юристів: Наталії Анохіної, Олени Огоновської та Кирила Сенишина.

 

"Завдяки гарним діловим відносинам із банками, які брали участь у проекті, та розумінню їхніх вимог та підходів, нам вдалося завершити проект у дуже стислі строки і подарувати всім учасникам Новорічні свята без турбот" – зазначив Олександр Плотніков, голова практики банківського та фінансового права Arzinger.  

 

В свою чергу, Маркіян Мальський, голова Західноукраїнського офісу, зазначив, що це ще один із гарних прикладів злагодженої роботи київського та Західноукраїнського офісів компанії і підтвердження того, що Arzinger є фірмою №1 на Західній Україні.

 

 

***

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Фірма має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися