ME
NU
Березень 03, 2020

3 березня 2020 року ТОВ «Рош Україна» за підтримки команди Arzinger law firm успішно відстояло у Верховному Суді постанову апеляційного суду, прийняту на користь компанії.

3 березня 2020 року ТОВ «Рош Україна» за підтримки команди Arzinger law firm успішно відстояло у Верховному Суді постанову апеляційного суду, прийняту на користь компанії. За результатами судового розгляду, Верховний Суд залишив у силі постанову Північного апеляційного господарського суду, яким скасовано рішення АМКУ про накладення на Компанію штрафу у розмірі 9,1 млн. грн.

 

Нагадаємо, що у вересні 2019 р. Верховний Суд передав справу на новий розгляд до Північного апеляційного господарського суду, який увінчався повторним успіхом ТОВ «Рош Україна».

 

Наразі Верховний Суд остаточно підтвердив, що механізми співпраці «Рош Україна» і дистриб’юторів відповідають антимонопольному законодавству, а відтак АМКУ не мав підстав для звинувачень учасників справи в антиконкурентних узгоджених діях з метою завищення цін на державних закупівлях.

 

Дане рішення є дуже важливим для всього фармацевтичного ринку, оскільки дозволить сумлінним гравцям ринку відстоювати проконкурентні механізми, які працюють в інтересах українських пацієнтів.

 

Над проектом працювала команда Arzinger у складі Лани Сінічкіної, адвоката,  партнера, керівника практики антимонопольного та конкурентного права та охорони здоров'я і фармацевтики, Сергія Шкляра, адвоката, співзасновника, партнера практики вирішення комерційних спорів, д.ю.н, Заслуженого юриста України, старших юристів Марії Баранович, Олексія Прудкого, Дениса Сіюшова та молодших юристів Ірини Гутнік, Гарика Матосяна.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися