ME
NU
Березень 02, 2021

1 березня 2021 року Олег Чайка приєднався до складу партнерів ARZINGER та очолив практику «Податки / трансакційне та міжнародне оподаткування»

Олег Чайка є визнаним в Україні та в інших державах експертом з питань  оподаткування, включаючи податкові спори, трансакційне та міжнародне оподаткування, та постійно фігурує в українських та міжнародних юридичних  рейтингах.  

 

В якості провідного експерта з питань оподаткування Олег брав участь в знакових міжнародних арбітражах, де досліджувалися питання оподаткування.

 

Олег володіє унікальним практичним досвідом трансакційного та міжнародного оподаткування, який він набув супроводжуючи клієнтів в Канаді, Мальті та Україні.  Цей непересічний  досвід  є наразі дуже актуальним  в контексті нещодавньої імплементації Україною міжнародних податкових ініціатив плану BEPS та впровадження в Україні правил контрольованих іноземних компаній у 2022 році.

 

До приєднання до ARZINGER Олег зробив блискавичну кар’єру в одній з глобальних Big Four - компаній в Україні та за кордоном та отримав безцінний та унікальний досвід в роботі із міжнародними та локальними клієнтами. Досвід Олега, зокрема, включає роботу в сфері розробки законопроектів та інших нормативних ініціатив.

 

«Я радий стати частиною команди ARZINGER. Це велика відповідальність і, водночас, новий етап професійного розвитку. Я впевнений, що мої знання та підходи до роботи з клієнтами  дозволять  розширить клієнтський портфель та «продуктову» лінійку послуг ARZINGER, а розроблені мною унікальні податкові рішення дозволять українським власникам ефективно адаптувати їх структури та моделі ведення бізнесу до нових податкових реалій», – коментує своє призначення пан Чайка.

 

«Останні роки система міжнародного оподаткування перебуває в стані радикальної трансформації й Україна також знаходиться в глобальному тренді, - податкова амністія,  BEPS, тощо вже давно стали предметом щоденних розмов наших приватних та корпоративних локальних та міжнародних клієнтів. Для ARZINGER дуже важливо залишатись для наших клієнтів першоджерелом якісної та прагматичної бізнес-поради й саме тому, я дуже радий вітати Олега Чайку у нашій команді, - чудового та визнаного ринком експерта!

 

Серед першочергових завдань та цілей Олега є збільшення ринкової присутності та пізнаваності фірми зокрема, в сфері трансакційного оподаткування, а також шляхом розробки та впровадження нових податкових рішень. Вже багато років ARZINGER активно набирає оберти на ринку податкового консалтингу й податкових спорів й нам вже вдалося набути статус одного з беззаперечних лідерів цього ринку. ARZINGER є однією з небагатьох українських юридичних фірм, що розуміє важливість сильної податкової практики, яка б не тільки обслуговувала існуючих клієнтів фірми, але й сама була б генератором клієнтів та проектів для інших практик фірми завдяки, зокрема, величезному попиту на послуги з міжнародного податкового планування та структурування. Експертиза та досвід Олега будуть незамінними для утвердження ARZINGER в статусі провідного гравця на ринку податкового консалтингу», – коментує Тімур Бондарєв, керуючий партнер та партнер-засновник ARZINGER.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися