ME
NU
Травень 27, 2019

Юридичний батл на тему: «Легалізація медичного канабісу: за та проти»

Питання здоров’я – актуальне та важливе для кожної людини. Але часто у лікуванні важких хвороб підіймаються серйозні етичні питання.
Одне з таких питань юристи практики Охорони здоров'я та фармацевтики Arzinger law firm і студенти КНУ ім. Шевченка розглядали у форматі юридичного батлу на тему: «Легалізація медичного канабісу: за та проти».
Ми виступали з командою «ЗА» - наші тренери Лана Сінічкіна (Лана Севастопольская (Lana Sevastopolskaya)), Ольга Боженко (Olga Bozhenko), Михайло Сус та Yevgeniya Ocheretko готували студентів дуже ретельно, довго підбирали аргументацію, практику інших країн, вивчали міжнародний досвід у цьому питанні. І зробили крок до того, щоб донести свою думку щодо препаратів на основі медичного канабісу. Вважаємо, що такі ліки набагато безпечніші, ніж більшість тих, що вже знаходяться на полицях аптек.
Дякуємо нашій чудовій команді Валерії Харахаліл, Ростиславу Онішкевичу, Анастасії Луговській за участь, жагу до знань та бажання глибоко занурюватись у тему, а Асоціація випускників юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за цікаві формати заходів та сміливість експериментувати.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися