ME
NU
Квітень 26, 2019

Семінар (повтор) "Оподаткування діяльності дослідників в рамках клінічних випробувань"

Дата проведення:

25 квітня 2019

В програмі:

Arzinger law firm спільно з European Business Association, враховуючи актуальність та високу чутливість теми оподаткування в рамках клінічних випробувань в Україні, провели другий поспіль семінар на тему "Оподаткування діяльності дослідників в рамках клінічних випробувань". Під час семінару доповіді мали Павел Ходаковский (Pavlo Khodakovsky), партнер, адвокат, керівник податкової практики, Katerina Gupalo, партнер, адвокат, керівник практики кримінального права та захисту бізнесу, Volodymyr Svintsitskyi, старший юрист практики Охорони здоров'я та фармацевтики, Kateryna Shapran, адвокат практики кримінального права та захисту бізнесу і Katerina Mytsykova, юрист практики Податкового права в Arzinger.
Семінар охоплював досить широкий спектр актуальних питань пов'язаних з клінічними випробуваннями, зокрема, порядок організації договірних відносин та особливості оподаткування операцій в залежності від статусу залучених суб'єктів (резидентів та нерезидентів). Окремо доповідачі висвітлили тему оподаткування доходів на спрощеній та загальній системі оподаткування, а також порядок переходу зі спрощеної системи на загальну систему оподаткування. Також особливу увагу було приділено питанню оподаткування ПДВ окремих операцій в рамках клінічних випробувань. Крім того була розкрита тема виправлення найпоширеніших помилок в деклараціях та інших документах в рамках клінічних випробувань.
Окремо доповідачі сфокусували свою увагу на темі адміністративної відповідальності, а також ризиках кримінальної відповідальності у разі неподання звітності та несплати податків й зборів та наголосили на важливості вчасної та вірної сплати податків.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися