ME
NU
Травень 23, 2019

Семінар для бізнесу "Податкові практики в КВ: ризики для бізнесу і шляхи їх подолання"

Дата проведення::

21 травня 2019

В програмі:

Arzinger law firm спільно з European Business Association, провели третій семінар на тему оподаткування в рамках клінічних випробувань. Цього разу спікери Павел Ходаковский (Pavlo Khodakovsky), партнер, адвокат, керівник практики Податкого права, Katerina Gupalo, партнер, адвокат, керівник практики Кримінального права та захисту бізнесу, Volodymyr Svintsitskyi, старший юрист практики Охорони здоров'я та фармацевтики, Kateryna Shapran, адвокат практики Кримінального права та захисту бізнесу, і Katerina Mytsykova, юрист практики Податкового права в Arzinger, зосередились на останніх податкових практиках в клінічних випробуваннях, ризиках для бізнесу та шляхах їх подолання.
Зокрема доповідачі висвітлили тему договірних відносин між всіма залученими сторонами та розповіли які податки і в яких випадках мають сплачувати юридичні особи. Також особливу увагу було приділено питанню оподаткування ПДВ окремих операцій в рамках клінічних випробувань і була розкрита тема виправлення найпоширеніших помилок в деклараціях та інших документах, а також відповідальності за них.
Окремо доповідачі сфокусували свою увагу на стратегіях захисту в податкових та кримінальних справах, а також останніх практиках фіскальних та правоохоронних органів.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися