ME
NU
Квітень 19, 2019

Щорічні збори Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (ЮНІК)

Дата проведення:

18 квітня 2019

В програмі:

Відбулися Щорічні збори Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (ЮНІК). Під час зборів було підведено підсумки діяльності ЮНІК за 2018 рік, а також окреслено плани та перспективи на майбутнє.

Серед учасників зборів були присутні представники Кабінету Міністрів України, Голова Представництва ЄС в Україні, представники ЄБРР, а також керівництво провідних приватних компаній.

Значну частину часу учасники присвятили обговоренню цінності та ролі комплаєнсу для українського бізнесу, зміні підходів бізнесу до ведення діяльності та впливу цих процесів на інвестиційний клімат у країні.

Участь у заході взяла й Лана Сінічкіна (Lana Sevastopolskaya), адвокат, партнер та спів-керівник практики антикорупційного комплаєнсу та етики бізнесу Arzinger law firm. Лана Сінічкіна є членом Виконавчого комітету ЮНІК та бере активну участь у розвитку й побудові середовища бізнес-комплаєнсу в Україні.

У своєму виступі Лана поділилася досвідом щодо проведення антикорупційного аудиту для компаній, зокрема, зупинилася на важливості чесної й відвертої комунікації між юридичним радником та клієнтом. Вона також зазначила значну роль типових політик, які ЮНІК розробляє для того, аби компаніям було простіше вибудувати корпоративний комплаєнс. Окрім цього, Лана розповіла про проведення Арцінгер попереднього аудиту комплаєнсу для ряду компаній – такий аудит проводиться за рахунок ЮНІК та дозволяє компаніям вдосконалити свої внутрішні процеси з точки зору комплаєнсу та бізнес етики. Лана зазначила, що можливість безкоштовно пройти попередній аудит відкрита для 60 компаній у цьому році.
Загалом, обговорення в ході зборів продемонструвало, що бізнес в Україні все більше переконується у важливості та необхідності підтримки комплаєнсу і чесних практик.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися