ME
NU
Травень 24, 2019

Презентація Юридичного коментаря Arzinger

Захід розраховано на широку аудиторію креативних спеціаліств, відкритих до нових знань, що допомогають підвищувати свій професіоналізм.
Незважаючи на успіхи української креативної спільноти, нам ще є чому повчитися, наприклад, розбиратися в тонкощах прав інтелектуальної власності: кому, що, коли і за що винен:)

Запрошуємо на зустріч-бесіду з авторами Юридичного коментаря до книги «Як стати успішним ілюстратором», Микола Рехлицький, Катерина Олійник та видавцем, Константин Кожемяка (Konstantin Kozemyaka), завдяки якому книга і Юридичний коментар стали можливими.

Микола Рехлицький — юрист практики IP/TMT Arzinger law firm; один з трьох кращих корпоративних юристів по IP 2017 року за версією видання «Юридическая практика»; лектор КАМА та School of Visual Communication, має досвід супроводу креативних маркетингових проектів Samsung Electronics Ukraine, Global Spirits, лектор курсу IP Академії Консалтингового Бізнесу в 2018 році.
Константин Кожемяка — Президент в Fund for Cultural Initiatives ArtHuss. Засновник видавництва ARTHUSS.com.ua.
З текстом юридичного коментаря можна ознайомитись за посиланням.

Юридичний коментар до книги Дерека Бразелла та Джо Девіс «Як стати успішним ілюстратором», був складений та виданий колективом авторів Arzinger (Катериною Олійник ) і Миколою Рехлицьким) та ArtHuss. Презентація Юридичного коментаря буде проводитись в рамках участі Дерека Бразелла і Джо Девіс в програмі Книжковий Арсенал та в Портфоліо-рев'ю для ілюстраторів. Організатор їх візиту в Україну — видавництво ARTHUSS.com.ua

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися