ME
NU
Квітень 18, 2019

Cемінар "Оподаткування діяльності дослідників в рамках клінічних випробувань"

Дата проведення:

17 квітня 2019

Місце проведення:

Бізнес-хаб Arzinger law firm

В програмі:

Пройшов семінар на тему "Оподаткування діяльності дослідників в рамках клінічних випробувань". Під час семінару доповіді мали Лана Сінічкіна (Лана Севастопольская (Lana Sevastopolskaya), партнер, адвокат, керівник практик Охорони здоров’я та фармацевтики, Pavlo Khodakovsky, партнер, адвокат, керівник податкової практики, Katerina Gupalo, партнер, адвокат, керівник практики кримінального права та захисту бізнесу, Volodymyr Svintsitskyi, старший юрист практики Охорони здоров'я та фармацевтики, Katerina Mytsykova, юрист практики Податкового права в Arzinger.

На семінарі було розглянуто питання договірних відносин щодо проведення клінічних досліджень та надання послуг щодо них, особливості оподаткування суб'єктів таких відносин, а також окремі ризики кримінальної відповідальності та нюанси кримінального процесу, що них стосуються.

Звертаємо увагу, що оскільки, на жаль, через обмеження місць в залі не було можливості прийняти на семінарі всіх охочих, буде проведено повторний семінар на цю ж тему 25 квітня. Деталі за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про наші новини

Підписатися