ME
NU

Євгенія Очеретько

Радник

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Радниця, Cпів-керівниця практики публічних закупівель, індустріальної практики охорони здоров’я та фармацевтики. Євгенія супроводжує масштабні проекти в сфері публічних закупівель, в антикорупційних та антимонопольних розслідуваннях, надає допомогу клієнтам в питаннях реклами та промоції, взаємодії з органами державної влади.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Євгенія супроводжує масштабні проекти в сфері публічних закупівель, в антикорупційних та антимонопольних розслідуваннях, надає допомогу клієнтам в питаннях реклами та промоції, взаємодії з органами державної влади.

  Серед клієнтів Євгенії – ключові гравці фармацевтичного, харчового, автомобільного, IT, будівельного секторів та сектору рітейлу.

  Має значний досвід участі в законотворчій роботі, зокрема в сферах охорони здоров’я, запобігання корупції та публічних закупівель.

 • Освіта

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр права, спеціалізація – міжнародне економічне право

 • Публічна діяльність

  Експертка в ряді робочих груп (РГ) при органах державної влади, включаючи РГ з питань реформування системи державних закупівель у сфері охорони здоров’я;

  Регулярно читає лекції в Київській Школі Економіці (КШЕ)

  Є авторкою численних юридичних статей з питань обігу фармацевтичної продукції, боротьби з корупцією, антимонопольного законодавства та конкуренції, публічних закупівель та ін.

 • Відзнаки та нагороди

  ULF 2020, a Handbook for Foreign Clients: визнана серед визначних юристів у сфері охорони здоров’я та фармацевтики

 • Членство в організаціях

  Асоціація правників України

  Європейська Бізнес Асоціація (EBA), комітет охорони здоров’я, підкомітет медичних виробів

  Американська торгова палата (АСС), комітет охорони здоров’я

  Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC)

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська,