ME
NU

Олексій Задоєнко

Радник, адвокат

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Олексій має більш ніж 15-річний досвід професійної діяльності і спеціалізується на наданні правової допомоги клієнтам у кримінальних провадженнях, здійснюючи як представництво інтересів потерпілих, так і захист в органах досудового розслідування та судах. Олексій неодноразово та ефективно представляв клієнтів у кримінальних провадженнях, відкритих за фактами шахрайства, розтрати та заволодіння майном, зловживання владою або службовим становищем.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Олексій спеціалізується на захисті клієнтів, у тому числі чиновників та топ-менеджменту, під час слідчих дій, таких як обшуки, допити, слідчі експерименти, а також під час заходів забезпечення кримінального провадження, таких як тимчасовий доступ до речей та документів, відсторонення від посади тощо. Крім того, Олексій має багатий позитивний досвід повернення тимчасово вилученого майна, зняття арештів на майно в рамках кримінальних проваджень.

   

  Олексій має успішний досвід роботи на стороні потерпілого. Завдяки його роботі іноземним інвесторам неодноразово поверталось викрадене майно, а проактивна позиція щодо ініціювання кримінальних проваджень та збору доказової бази  призводила до припинення та розкриття  шахрайських схем проти міжнародних компаній.

   

  Впродовж 10 років Олексій викладав на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка наступні навчальні дисципліни: кримінальний процес, судоустрій та статус суддів, методи та тактика діяльності адвокатів в юрисдикційних провадженнях, складання процесуальних документів у кримінальному провадженні.

 • Освіта

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права,

  Інститут законодавства Верховної Ради України, кандидат юридичних наук.

 • Публічна діяльність

  Олексій є автором великої кількості публікацій у наукових і спеціалізованих юридичних виданнях на різну тематику, пов’язану з захистом бізнесу у кримінальних провадженнях та з мінімізацією кримінальних ризиків для його власників та топ-чиновників.

   

  Олексій є випускником програми професійного розвитку "Адвокат майбутнього", приймає участь у підготовці законопроектів, спрямованих на забезпечення прав бізнесу у кримінальних провадженнях.

 • Відзнаки та нагороди

  BestLawyers 2022 відмічає Олексія у категорії Захист у кримінальних провадженнях. 

 • Членство в організаціях

  Європейська бізнес асоціація

  Американська торгівельна палата в Україні

  Асоціація правників України

  Асоціація Адвокатів України

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська,