ME
NU

Олександр Максименко

Радник, адвокат

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Адвокат, радник практики кримінального права та захисту бізнесу.  Олександр спеціалізується на захисті представників великого національного та іноземного бізнесу в України, завдяки його роботі захищено та повернуто іноземним інвесторам викрадене майно, зібрано доказову базу неправомірних дій контрагентів, розкрито ряд шахрайських схем проти міжнародних компаній, а також розблоковано діяльність багатьох компаній.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Має більше 8 років досвіду у юридичній сфері, що охоплює роботу  в органах прокуратури,  приватних компаніях, а також надання юридичних послуг за кордоном. Має досвід захисту та представництва ТОП-менеджерів державного та приватного сектору. В компанії Арцінгер працює з 2015 року та протягом тривалого часу є успішним бізнес адвокатом, який спеціалізується на складних, економічних злочинах з іноземними елементам.

 • Освіта

  Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого 

 • Публічна діяльність

  Олександр є активним учасником міжнародних та українських конференцій з питань кримінального право та процесу.

   

  Входить до складу низки професійних організацій, в межах яких організовує навчання бізнесу щодо відносин з правоохоронними органами, а також захисту від сучасних ризиків та викликів підприємницької діяльності в Україні.

   

  Приймає участь у законотворчій діяльності шляхом надання консультацій щодо прокращення законодавства, що регулює діяльність правоохоронних органів, а також їх взаємодії з бізнесом.

   

  Активно займається питанням розвитку правової освіти студентів, які обрали для себе напрямки кримінального права та захисту бізнесу.

   

  Олександр є автором багатьох статей на тему удосконалення кримінального законодавства та механізмів захисту підприємств у різних сферах бізнесу.

 • Відзнаки та нагороди

  Рейтинг Legal 500 EMEA (2019-2021) відзначив Олександра Максименка як юриста наступного покоління в сфері вирішення спорів.

  BestLawyers 2022 відмічає Олександра у категорії Захист у кримінальних провадженнях.

 • Членство в організаціях

  Асоціація правників України

  Європейська Бізнес Асоціація (EBA)

  Асоціація адвокатів України

  Спілка українських підприємців (СУП)

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська, Німецька,