ME
NU

Олег Чайка

Партнер, адвокат

Телефон:

+380 44 390-55-33
Про юриста

Олег є визнаним в Україні та за її межами експертом з питань  оподаткування, включаючи податкові спори, транзакційне та міжнародне оподаткування.

 

Він багато років працював на керівних посадах в Канаді, Мальті та Україні, де консультував з питань міжнародного та національного законодавства. 

 

В якості провідного експерта з питань оподаткування, Олег брав участь у знакових справах, що вирішувались в міжнародних арбітражних судах.

Додаткова
інформація
 • Досвід

  • Олег має унікальний досвід консультування з питань міжнародного та національного оподаткування, та супроводження клієнтів і проектів в Канаді, Мальті та Україні.

   

  • В Канаді Олег багато років працював у відділі міжнародного оподаткування  КПМГ в Канаді, де він розробляв і впроваджував ефективні рішення з питань міжнародного оподаткування, брав участь у створенні ефективних механізмів репатріації в Канаду іноземного доходу і фінансування іноземних компаній і бізнес-проектів, готував та перевіряв корпоративні та персональні податкові декларації, а також займався питаннями оподаткуванням в Канаді доходів контрольованих іноземних компаній (КІК) і надавав консультації з питань корпоративного та персонального оподаткування.

   

  • На Мальті Олег працював у відділі  міжнародного оподаткування КПМГ на Мальті, де він вивчав податкове законодавство ЄС та країн-членів ЄС, а такожзаймався податковим структуруванням бізнес груп і їх операцій, а також залученням на Мальту бізнесу з України, РФ та інших країн СНД

   

  В Україні Олег очолював практику транзакційного та міжнародного оподаткування КПМГ в Україні, а також був партнером та керівником податкової практики юридичної фірми ЮРІМЕКС. Олег займався податковим плануванням та структуруванням інвестицій в Україну та з України, аналізом податкового стану українських компаній, репатріацією доходів і прибутку з України, корпоративними реорганізаціями, фінансуванням бізнес-проектів, а також податковими спорами.

 • Освіта

  Київський інститут міжнародних відносин (Україна)

  Вища Комерційна Школа ESC CERAM (зараз SKEMA) (Франція)

  Канадський інститут сертифікованих бухгалтерів (CICA) (Канада)

 • Публічна діяльність

  9 разів поспіль обирався спів-головою податкового комітету Американської торгової палати в Україні.

   

  Член робочих груп парламенту України з питань реформи системи оподаткування.

 • Відзнаки та нагороди

  Провідний експерт з транзакційного оподаткування в Україні, The Legal 500 (2018)

  Один з найкращих юристів з податкових спорів на Мальті (2019 р.) та в Україні (2020 р.) за версією міжнародного видання «Лідери в сфері податкових спорів» (Tax controversy Guide) (від World Tax та Internationnal Tax Review)

 • Членство в організаціях

  Київська колегія адвокатів

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська, Французька,