ME
NU

Юрій Сухов

Партнер, Адвокат, к.ю.н.

Телефон:

+380 44 390 55 33
Про юриста

Партнер, адвокат, спів-керівник практики кримінального права та захисту бізнесу, к.ю.н. Юрій – адвокат з багаторічним досвідом роботи, відомий завдяки низці найрезонансніших і інтелектуально складних кримінальних справ, в яких він успішно захищав інтереси своїх клієнтів - відомих українських бізнесменів та політиків, зокрема, Прем‘єр-міністра України Юлію Тимошенко, Голову Секретаріата Президента України Віру Ульянченко, міністрів, народних депутатів України, суддів тощо.

 

 

Додаткова
інформація
 • Досвід

  Юрій отримав значний досвід роботи на керівних посадах на державній службі, в органах внутрішніх справ, державній податковій адміністрації, тощо. Зокрема, до 2001 року Юрій працював у Державній податковій адміністрації України на керівних посадах Слідчого управління податкової міліції та начальником Головного правового управління. З 2001 по лютий 2002 року він займав посаду заступника директора департаменту по контролю за дотриманням бюджетного законодавства Рахункової палати України. До квітня 2008 року працював у Державному комітеті України у справах національностей та міграції на посадах директора департаменту та заступника Голови Комітету, після чого займав посаду Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики.

   

  З березня 2010 року Юрій займається адвокатською практикою.

   

  Особиста сторінка Юрія на Вікіпедії

 • Освіта

  Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

 • Публічна діяльність

  Юрій має науковий ступінь кандидата юридичних наук та захистив дисертацію на тему: "Ухилення від сплати податків, зборів, обов‘язкових платежів: проблеми відмежування від суміжних злочинів та кваліфікації за сукупністю".

   

  Юрій є автором багатьох статей та наукових публікацій на тему удосконалення кримінального законодавства та механізмів захисту підприємств у різних сферах бізнесу.

   

  У різні роки Юрій був членом наступних комісії та наглядових рад:

  Комісія при Президентові України з питань громадянства.

  Міжвідомча комісія з питань усиновлення іноземцями дітей, які є громадянами України

  Національна комісія з питань закордонних українців 

  - Наглядова рада Одеської національної юридичної академії

   

 • Відзнаки та нагороди

  Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного знака (постанова КМУ від 22.06.04 № 798).

 • Членство в організаціях

  Рада адвокатів Київської області

 • Мови

  Англійська, Російська, Українська,