30.11.2018

Партнер-засновник Сергій Шкляр повертається до Arzinger

Arzinger раді повідомити, що до складу партнерів компанії повернувся один із її засновників, адвокат, к.ю.н. Сергій Шкляр. Сергій сконцентрує свою увагу на практиках антимонопольного та конкурентного права, банкрутства, врегулювання спорів, в тому числі в інших юрисдикціях та міжнародному арбітражі, а також GR.

З 2015 по 2018 рр. Сергій Шкляр обіймав посаду заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби, а протягом 2016-2017 рр., згідно з розподілом обов’язків між заступниками Міністра юстиції України, був куратором за напрямом представництва інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах.

Сергій Шкляр – кандидат юридичних наук, докторант (тема дисертації – «Контроль за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції в Україні: адміністративно-правові засади організації та функціонування»), фахівець найвищого рівня, визнаний як юристами-практиками, так і академічними спільнотами в Україні та за кордоном. Неодноразово такі авторитетні рейтинги як Chambers Global і Chambers Europe, Who's Who Legal та The Legal 500 відзначали Сергія серед кращих юристів України.

Серед найбільш репрезентативних проектів, в яких брав участь Сергій в якості керівника практики вирішення спорів в Arzinger наступні:

  • представництво спільно зі швейцарською юридичною фірмою інтересів швейцарської компанії у спорі з українським державним органом на суму більше 7 млн. євро за Арбітражним регламентом ЮНСІТРАЛ;
  • представництво великої австрійської компанії в процесі забезпечення виконання арбітражного рішення на суму декількох мільйонів доларів, прийнятого відповідно до Правил Віденського міжнародного арбітражного центру;
  • представництво компанії, що є одним із світових лідерів агробізнесу та харчової промисловості, у великому багатомільйонному інвестиційному спорі щодо інфраструктури морських портів.

«Я радий повернутися до Arzinger та готовий до нових професійних викликів. Набутий досвід допоможе мені зробити свій внесок у розвиток команди та у подальше покращення клієнтського досвіду», - зазначив Сергій Шкляр.

Повернення Сергія Шкляра означає підсилення наших позицій на ринку та відкриває нові можливості для команди.

З повагою,

Команда Arzinger