19.10.2017

Результати IFLR 1000 2018: Олександра Плотнікова відзначено як «найбільш високо оціненого юриста в сфері банківського та фінансового права в Україні», а компанію Arzinger ― як «рекомендовану юридичну фірму-2018 в Україні».

Днями було оприлюднено результати щорічного міжнародного дослідження довідника International Finance Law Review 1000 2018 (IFLR 1000 2018), який спеціалізується у галузях фінансового та корпоративного права.

Так, за оновленими даними, партнера Arzinger Олександра Плотнікова відзначено як «найбільш високо оціненого юриста в сфері банківського та фінансового права в Україні», а компанію Arzinger ― як «рекомендовану юридичну фірму-2018 в Україні». Олександр отримав відмінний відгук від редакторів і клієнтів, які відзначили його професіоналізм, «прагнення якісно виконати поставлені задачі, а також чудове розуміння юридичного ринку».

Олександр Плотніков консультує українські та іноземні банки з широкого спектру питань, які стосуються здійснення банківської діяльності в Україні та надання фінансових послуг, а також надає консультації великим українським компаніям з питань взаємодії з українськими та іноземними банками. Крім того, він консультує клієнтів компанії з питань іноземних інвестицій і валютного контролю.

IFLR1000 ― провідне рейтингове видання для відомих світових фінансових та корпоративних юридичних фірм та юристів. Рейтинги IFLR1000 повністю ґрунтуються на незалежному дослідженні журналістів. Щорічно IFLR1000 здійснює оцінку юридичних компаній та юристів в понад 120 країнах по всьому світу, чиє визнання є черговим підтвердженням високого статусу на юридичному ринку.