17.08.2017

Arzinger визнано провідною юридичною компанією України у сфері фармацевтики та охорони здоров'я

Згідно з результатами щорічного дослідження українського довідника Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients компанія Arzinger визнана провідною юридичною компанією в сфері фармацевтики та охорони здоров'я, а також увійшла до кращих юридичних компаній України в сфері земельного права та нерухомості, а також міжнародного арбітраж та судових спорів.

Крім цього до рейтингу провідних юристів у сферах антимонопольного та конкурентного права увійшли керуючий партнер Arzinger Тімур Бондарєв та партнер Лана Сінічкіна, в питаннях арбітражу був відзначений керівник Західноукраїнського офісу Маркіян Мальський, в сфері банківського/фінансового права та реструктуризації  – партнер Олександр Плотніков, у питаннях корпоративного права, злиттів & поглинань – партнер Анна Зоря, а в сфері трудового та податкового права – Павло Ходаковський, в питаннях кримінального права – Катерина Гупало.

Провідними юристами у своїх сферах відзначили старшого юриста Антона Молчанова у сфері банкрутства, юриста Марину Ільчук у сфері енергетики, радника Катерину Олійник у сфері інтелектуальної власності, а також радника Ольгу Баранову у сфері ІТ.

Arzinger вже декілька років поспіль входить до рейтингу кращих юридичних компаній України в ключових для компанії практиках. Завдяки наполегливій праці, довірі клієнтів та високоякісному наданню юридичних послуг Arzinger залишається лідером українського ринку.

Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients є чотирнадцятим щорічним дослідженням юридичного ринку, який є проектом видавництва "Юридична практика"

Довідник випускається англійською мовою та призначений для іноземної та української бізнес-аудиторій, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, державних органів, іноземних посольств, торгових місій, а також практикуючих юристів.