26.07.2017

Підведені підсумки другого етапу освітньої програми для студентів Kaleidoscope від Arzinger

З 3 по 14 липня 2017 в рамках проекту «Kaleidoscope» пройшло стажування «Kaleidoscope Internship» - освітньо студентський проект від адвокатського об'єднання «Arzinger». Проект є єдиною в Україні програмою, де студенти в рамках одного стажування можуть спробувати себе відразу в трьох практиках.

Мета проекту - сприяння талановитій молоді в становленні як свідомих представників юридичної спільноти, які розуміють важливість обраного професійного шляху, надання можливості спробувати і оцінити, як працює і «чим дихає» юридичний бізнес в Україні.

За результатами конкурсу були обрано 15 студентів для проходження стажування протягом 10 днів в трьох офісах АО «Arzinger» - у Києві, Львові та Одесі.

Проект «Kaleidoscope Internship» пропонував завдання у вигляді реальних справ, над якими працюють юристи компанії. Куратори практик давали практичні і цікаві завдання кожному учаснику проекту без винятку. Після завершення стажування, було обрано 3 фіналіста проекту, які отримали можливість пройти оплачуване стажування в компанії. В майбутньому сьогоднішні стажери зможуть стати співробітниками Arzinger. Фіналісти самостійно вибрали практику, в якій вони будуть проходити оплачуване стажування.

Нікіта Новіков, один з фіналістів проекту, розповів про свої враження від стажування: «Мені дали об'ємне клієнтське завдання. У додатку були докази порушення законодавства, супровідні документи та необхідні питання. Це були неперевершені відчуття. Адреналін зашкалював. Я включив техніку «Pomodoro» і почав працювати. Це дуже важливо, коли ти виконуєш роботу сам - шукаєш, аналізуєш, оформляєш все в рекомендації. А потім бачиш цю роботу зроблену професіоналами. Ти розумієш, чого прагнути і якого рівня майстерності ти можеш досягти для надання якісної юридичної послуги ».

«Я дуже задоволена проектом, власне форматом його проведення. Було дуже цікаво долучитися до роботи в трьох різних практиках і зрозуміти до чого більше лежить душа. Вважаю, що проект пройшов успішно як для стажерів, так і для організаторів», - прокоментувала Ксенія Лотош, яка також стала фіналісткою проекту.

Наступним етапом проекту Kaleidoscope буде програма «Kaleidoscope Aсademy», в рамках якої з вересня по червень кожного року Arzinger буде проводити серію з 10-ти інтерактивних воркшопів, присвячених кожній з практик, представлених в компанії. Під час воркшопів студенти зможуть попрацювати над вирішенням кейса спільно з юристами кожної з практик або індустрій, а також отримати поради для подальшого професійного розвитку в обраній практиці.

Освітній проект Kaleidoscope від Arzinger пропонує альтернативне бачення навчального процесу, пропонуючи майбутнім юристам отримати практичні знання та навички та зробити свідомий вибір яскравого майбутнього!