10.04.2017

Chambers Europe рекомендує Arzinger одразу в 11 практиках

Найпрестижніший міжнародний юридичний довідник Chambers Europe  в черговий раз рекомендує Arzinger як провідну юридичну фірму України одразу в 11 практиках: банківському та фінансовому праві, конкурентному та антимонопольному праві. енергетиці, корпоративному праві та M&A, практиці вирішення спорів, міжнародного арбітражу, трудовому та податковому праві та нерухомості. Цього року вперше довідником визнані практики захисту у кримінальних провадженнях у сфері підприємництва на чолі з Катериною Гупало, а також практика реструктуризації та банкрутства, де  високі оцінки отримали партнери Олександр Плотніков та Маркіян Мальський

Індивідуальне визнання отримали 5 партнерів компанії, а також керівник індустріальної практики енергетики Марина Ільчук, керівник практики інтелектуальної власності Катерина Олійник та старший юрист практики трудового права Олеся Павлинська.

Chambers Europe - авторитетний міжнародний юридичний довідник, який щорічно здійснює оцінку юридичних компаній у 52 юрисдикціях у 25 різних сферах права.