Старший юрист Вікторія Гладка

ПРАКТИКИ: Антимонопольне і конкурентне право, Врегулювання спорів, Інтелектуальна власність

Сектори бізнесу: Охорона здоров’я та фармацевтика, Роздрібна торгівля та споживчі товари, Харчовий сектор

КОНТАКТНА іНФОРМАЦіЯ:
Телефон: +38 044 390 55 33
E-mail: Viktoriia.Gladka@arzinger.ua

Мій профіль в LinkedIn

Освіта:

  • Київський національний торговельно-економічний університет, магістр з менеджменту антимонопольної діяльності;
  • Київський національний торговельно-економічний університет, магістр з правознавства

КАР`ЄРА:

Вікторія Гладка - керівник практики антимонопольного і конкурентного права в Arzinger.

Вікторія має 6-ти річний досвід роботи у сфері антимонопольного та конкурентного права. Вона надає юридичні послуг українським та міжнародним клієнтам з широкого спектру юридичних питань, пов’язаних із застосуванням антимонопольного та конкурентного права, включаючи, зокрема, зловживання монопольним (домінуючим) становищем, антиконкурентні узгоджені дії, недобросовісну конкуренцію, дозвільні процедури, процедурні питання діяльності антимонопольних органів, державні закупівлі.

Вікторія спеціалізується на досудовому та судовому представництві інтересів клієнтів у антимонопольних справах, а також спеціалізуться на розробці комплаєнс програм та проведенні корпоративних тренінгів.

Крім цього, Вікторія також супроводжує справи у господарському, адміністративному та цивільних процесах.

До приходу в Arzinger Вікторія працювала в Антимонопольному комітеті України, обіймала посади від провідного спеціаліста функціональних управлінь до начальника відділу супроводження справ Юридичного департаменту.  

Громадська діяльність:

Вікторія бере активну участь у законодавчих ініціативах щодо реформування національного конкурентного законодавства. Вона є автором публікацій та коментарів, а також є одним із авторів Методики з розрахунку штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції .

Наразі працює над дисертаційним дослідженням, присвяченому проблемам відповідальності за поширення інформації, що вводить в оману. Вікторія викладала курси «Конкурентне право», «Інтелектуальна власність» для магістрів у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Вікторія  Гладка виступає експертом щорічної Всеукраїнської школи антимонопольного права, є лектором  Літньої школи права інтелектуальної власності, активно бере участь у якості спікера у профільних конференціях, форумах, навчально-практичних семінарах.

Членство:

  • Громадська рада при Антимонопольному комітет України, член Правового комітету та Комітету з питань недобросовісної конкуренції
  • Асоціація правників України (АПУ)
  • Американська торгова палата в Україні (ACC)
  • Європейська Бізнес Асоціація (EBA)
  • Міжнародна асоціація юристів (IBA)
  • Американська асоціація юристів (АВА)

Мови: українська, російська, англійська

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: