Юрист Марина Ільчук

ПРАКТИКИ: Державно-приватне партнерство

СЕКТОРИ БІЗНЕСУ: Енергетика, Нафта і газ, Відновлювана енергетика.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦіЯ:

Телефон: +38 044 390 55 33
E-mail: Maryna.Ilchuk@arzinger.ua

Мій профіль в LinkedIn

ОСВІТА:

 • Національний Університет «Києво-Могилянська академія», юридичний факультет

КАР`ЄРА:

Марина Ільчук, керівник індустріальної практики Енергетики і природних ресурсів, практики державно-приватного партнерства в Arzinger.

Марина консультує українських та іноземних клієнтів в сфері енергетики, нафти і газу з широкого спектру юридичних і регуляторних питань. Марина надає юридичні консультації протягом усього життєвого циклу енергетичних компаній, зважаючи на комерційні і технічні аспекти енергетичної галузі.Марина має значний досвід з супроводу проектів в сфері відновлюваних джерел енергії, представляючи інтереси як інвесторів, так і цільових компаній, ЕРС підрядників, у тому числі: консультування з різних юридичних питань, пов'язаних з виробництвом і продажем відновлюваної енергії, ввезенням устаткування, наданням гарантій на обладнання, збільшенням потужностей та реконструкцією об’єкту ; юридичний аудит; структурування угод, супровід угод з придбання інвесторами цільових компаній.

Марина також консультує з питань реалізації енергоефективних проектів у промисловому та бюджетному секторах.Марина також супроводжувала великі проекти в сфері енергетики, нафти і газу, проекти щодо структурування відносин державних і приватних партнерів, співпраці іноземних інвесторів з державними підприємствами та органами влади. Марина має досвід в енергетичних спорах, зокрема представляючи інтереси держави.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

Марина є автором великої кількості публікацій у різних ділових і профільних юридичних виданнях на різні теми, що стосуються енергетики, нафти і газу та державно-приватного партнерства.

Марина бере активну участь в публікаціях Arzinger (Енергосервісні контракти. Можливості та перспективи в Україні, Energy Law Guide, 2-nd edition, Biogaserzeugung und -nutzung in der Ukraine).

Марина також бере участь в конференціях на теми, пов'язані з державно-приватним партнерством, інвестиціями в енергетику України, спорами у сфері нафти і газу, а також з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики України.

Марина є заступником Голови Ради і юридичним консультантом Європейсько-українського енергетичного агентства (ЄУЕА) і веде активну роботу з надання підтримки і розвитку відновлювальних джерел енергії та енергетичної ефективності в Україні. ЄУЕА створено як некомерційна організація з метою організації стабільної платформи для проведення спільних європейсько-українських дій, що сприяють стабільному розвитку, ефективному використанню енергії та впровадженню сучасних екологічних технологій. 

НАГОРОДИ ТА ВИЗНАННЯ: 

 • Chambers Europe (2016,2017) рекомендує Марину Ільчук в сфері енергетики. 
 • Who´s Who Legal (2017)  визнає Марину Ільчук спеціалістом в сфері енергетики. 
 • Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook For Foreign Clients відмічає Марину визнаним юристом в сфері енергетики та природних ресурсів.

 

ЧЛЕНСТВО:

 • Асоціація фахівців з міжнародних нафтогазових переговорів (AIPN)
 • Міжнародна асоціація юристів (IBA), Publication Officer комітету Нафти і газу.
 • Європейсько-українське енергетичне агентство (ЄУЕА), заступник Голови Ради
 • Європейська асоціація консультантів в області енергетики (AEEC)
 • Асоціація правників України
 • Біоенергетична Асоціація України
 • Асоціація молодих юристів (AIJA)

МОВИ: Українська, російська, англійська, німецька


Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: