Partner, керівник Південноукраїнської філії Андрій Селютін

ПРАКТИКИ: Нерухомість і будівництво, Корпоративне право, Податкове право / Міжнародне податкове право, Фондові Ринки / Прямі інвестиції / Інвестиції, Державно-приватне партнерство

СЕКТОРИ БІЗНЕСУ: Інфраструктура, Транспорт, Сільське господарство, Телекомунікації, Страхування, Енергетика

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Телефон: +38 048 711 74 74
E-mail: Andriy.Selyutin@arzinger.ua

Завантажити V-card

ОСВІТА:

Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова, спеціалізації "менеджмент організацій" та "правознавство"

КАР'ЄРА:

Адвокат Андрій Селютін є партнером компанії, керівником Південно-української філії, головою практик інфраструктури та транспорту Arzinger. Він спеціалізується на цивільному, господарському, корпоративному та податковому праві, а також правовому супроводі операцій та інвестиційних проектів.

Андрій має більше десяти років професійного досвіду в юриспруденції. З 2002 року він працював адвокатом в Юридичній фірмі "АНК". За цей час брав участь у супроводі найбільших інвестиційних проектів на півдні Україні, таких як: будівництво нових терміналів в Одеському та Іллічівському портах; придбання і розвиток земельних ділянок; придбання, продаж, реорганізація та технічне переоснащення низки провідних промислових підприємств Одеси та Одеської області; отримання кредитів в зарубіжних банках і міжнародних фінансових установах. Андрій також успішно представляв інтереси клієнтів у всіх судових інстанціях України і в міжнародних арбітражних установах. Крім того, він має п'ятирічний досвід керівної роботи командою висококваліфікованих юристів.

Андрій Селютін увійшов до ТОП-5 юристів в сфері транспорту та інфраструктури за результатів рейтингу "Українські юридичні фірми 2013. Посібник для іноземних клієнтів". В рамках дослідження "Вибір клієнта 2012-2013" ("Юридична газета") увійшов до short-list 300 юристів і список номінантів на сотню найкращих юристів України.

Мови: Російська, українська, англійська

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: