Інформаційні технології (ІТ)

В рамках практики інтелектуальної власності нами було створено окремий напрямок з обслуговування клієнтів у сфері інформаційних технологій: розробників програмного забезпечення, інтернет-магазинів, файлообмінників, компаній, що надають послуги в Інтернеті тощо.

У розвитку цього напрямку основним завданням для нас є максимальне сприяння розвитку науки і технологій в Україні. Внаслідок цього, серед наших клієнтів не тільки великий і середній бізнес, а й технологічні старт-апи.

Ми надаємо нашим клієнтам в сфері ІТ повний спектр юридичних послуг, починаючи з реєстрації юридичних осіб і закінчуючи представництвом у спорах проти податкових органів і структуруванням великих міжнародних угод.

Серед наших успішних проектів:

 • Розробка системи захисту авторських прав великого банку в процесі розробки програмного забезпечення.
 • Консультування найбільшого світового виробника ПО з питань використання в Україні електронного цифрового підпису.
 • Захист співробітників одного з найбільших українських файлообмінників в кримінальній справі.

Перевірки правоохоронних органів

Як і будь-який швидко зростаючий ринок, ринок інформаційних технологій в останній час знаходиться під пильною увагою державних структур. Як наслідок такої уваги, в 2011-2012 році ряд високотехнологічних бізнесів був змушений припинити свою діяльність через безперервні перевірки правоохоронними, податковими та іншими контролюючими органами.

Адвокати Arzinger спеціалізуються на захисті інтересів клієнтів при проведенні оперативних і слідчих дій правоохоронними органами, а також проводять комплекс заходів щодо захисту компаній від «візитів» міліції, прокуратури, СБУ, податкової тощо, в тому числі:

 • ми підготуємо регламент поведінки співробітників при появі правоохоронних органів,
 • складемо необхідні внутрішні документи,
 • проведемо практичні семінари для співробітників, на яких навчимо, як вести себе при появі людей у формі до приходу адвокатів.

Кібер-злочини

У 2011 році Kaspersky Lab підрахувало, що в Україні здійснюється 5% всіх кібер-злочинів в світі; за цим показником Україна поступається лише США (чверть усіх кібер-злочинів), Росії (15%), Голландії (10%) і Німеччини (9 %).

Якщо врахувати, що сумарні збитки від кібер-злочинів в світі у 2011 році, за підрахунками Symantec склали 388 млрд. доларів, то на Україну припадає 19,4 млрд. доларів – що еквівалентно половині прибуткової частини бюджету Україні за 2012 рік.

Адвокати Arzinger представляють інтереси українських та зарубіжних клієнтів, які в тій чи іншій формі постраждали від зловмисників, допомагаючи:

 • в максимально стислі терміни заарештувати викрадені за допомогою програм клієнт-банк грошові кошти;
 • забезпечити повернення викрадених коштів після закінчення розслідування кримінальної справи.

У подібного роду кримінальних справах ми співпрацюємо з компанією ITG5, що спеціалізується на комплексному інформаційному захисті підприємств, що дозволяє нам ефективно:

 • сприяти слідству в розслідуванні кримінальних справ, пов'язаних з викраденням конфіденційної інформації (баз даних) та/або грошових коштів;
 • проводити експертизи комп'ютерної техніки на предмет встановлення способу викрадення даних.

Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам юридичні та технічні послуги, пов'язані із захистом інформації від викрадення, у тому числі:

 • ми проведемо комплексний юридично і технічний due diligence існуючої системи захисту інформації в компанії і порекомендуємо або ж самостійно встановимо необхідні засоби захисту;
 • ми розробимо внутрішні інструкції для персоналу з виявлення кібер-атак та їх протидії або ж зменшення негативного ефекту; 
 • проведемо відповідне навчання персоналу.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: