Готельний бізнес

Протягом останніх п'яти років активне зростання ринку готельних послуг в Україні створює попит на кваліфікованих юридичних радників з глибоким розумінням цього ринку й потреб його учасників. У цей час Arzinger почав створювати команду спеціалістів у сфері готельного бізнесу, ретельно впроваджуючи міжнародні стандарти та найкращі практики для підтримки найвищої якості юридичних послуг.

Оскільки проекти в даному напрямку часто потребують досвіду роботи в декількох галузях права, Arzinger створив спеціалізовану команду, здатну охопити всі аспекти за принципом "єдиного вікна": починаючи від будівництва, проектного фінансування, податкового структурування до проведення переговорів при укладанні договорів з комплексного управлінняя готелями й договорів франчайзингу, супроводу та вирішення спорів між власниками і операторами/франчайзерами.

Команда практики готельного бізнесу Arzinger представляє інтереси власників готелів, забудовників, управляючих готелів, інвесторів і вже має в своєму розпорядженні солідний послужний список, який підтверджує, що клієнти можуть покластися на наших експертів.

Розвиток нових готельних проектів

Перед тим, як інвестор почне будівництво готелю, йому необхідно дати відповідь самому собі на ряд запитань:

  • Чи є земельна ділянка придатною для будівництва готелю;
  • До якої категорії буде належати готель, і які законодавчі вимоги повинні бути дотримані відповідно до обраної категорії (одна зірка - п'ять зірок);
  • Хто буде здійснювати управління готелем: міжнародні або національні оператори, чи буде це відомий готельний бренд або небрендова керуюча компанія, а, можливо, власник побажає управляти готелем самостійно;
  • Чи є необхідним дозвіл Антимонопольного комітету для передачі готелю в управління;
  • Яким чином буде організовано проектне фінансування;
  • Якої стратегії податкової оптимізації варто дотримуватися.

Наші експерти допоможуть Вам визначити максимально ефективну стратегію, розробити необхідні рішення та комплексні корпоративні структури, структури спільних підприємств.

 

Фінансування готелів та ресторанів

Як правило, для реалізації проектів у сфері готельного бізнесу необхідне використання удосконалених рішень щодо їх фінансування. Існують різні типи фінансування, кожен з яких вимагає компетентної консультації з питань оподаткування,  враховуючи  специфіку управління готельним господарством:

  • кредитне фінансування через надання позики від холдингової компанії або банківського кредиту;
  • фінансування холдинговою компанією через внески до статутного капіталу;
  • емісія цінних паперів для залучення фінансування від третіх осіб.

Кожна зі стратегій фінансування має свої плюси та мінуси, ми ж знаходимо найкращі рішення для кожного клієнта й  реалізуємо навіть найскладніші з них.

Продаж та придбання готелю

Український ринок сповнений інвестиційно привабливими готелями з приватизаційною історією. На цьому етапі інвестору необхідно залучити досвідченого радника для проведення юридичної перевірки процесу приватизації та виявлення історичних ризиків.

Завдяки великому досвіду роботи в приватизаційних проектах, команда Arzinger має більш ніж глибоке розуміння всіх "підводних каменів" процесу приватизації.  

Робота з договорами франчайзингу та управління готельним господарством

Міжнародні готельні бренди стрімко освоюють Український ринок, і концепція професійного франчайзингу та управління готельним господарством відтепер не просто слова – це висхідний широко розповсюджений тренд ринку.

Ми не стоїмо осторонь і не дозволяємо оператору/франчайзеру диктувати свої умови ведення бізнесу власнику готелю – ми допомагаємо власникам домовитися з правильним оператором або франчайзером про оптимальні умови.

Власникам завжди потрібно пам'ятати про одне: договір франчайзингу або управління готельним господарством – це більше, ніж просто договір, це  - шлюбний контракт за принципом "сім разів відміряй – один відріж". Саме тому необхідно залучати юридичного радника, що спеціалізується в сфері готельної індустрії, який знає як "міряти" і де "різати", враховуючи  інтереси власника.

 

Завантажити

Готельний та ресторанний бізнес

РОС.АНГЛ.

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: