Охорона здоров’я та фармацевтика

 

Завантажити

Охорона здоров'я та фармацевтика

РОС., АНГЛ.

 

Наша робота у сфері «Охорона здоров'я і фармацевтика» (Life Sciences and Healthcare) включає в себе супровід діяльності клієнтів, зайнятих в таких індустріях як фармацевтика, медичні послуги, діагностика, вироби медичного призначення та медична техніка, косметика, спеціальні харчові продукти, біотехнології. Наші юристи консультують провідні публічні та приватні міжнародні та національні компанії з усіх питань відповідного законодавства, з особливим фокусом на регуляторних аспектах, конкурентному праві і праві інтелектуальної власності.

Охорона здоров'я та фармацевтика є одним із пріоритетних напрямків діяльності Arzinger. Наша команда включає більше 10 юристів і патентних повірених, що мають досвід роботи в провідних фармацевтичних компаніях, клінічних дослідних організаціях і лікувальних установах. Ми постійно розвиваємо і розширюємо нашу команду для всебічного задоволення потреб клієнтів. При необхідності, в залежності від цілей і специфіки проекту, ми залучаємо юристів з інших практик компанії, що мають більш вузьку спеціалізацію в певних сферах законодавства (наприклад, у праві інтелектуальної власності, податковому та митному праві, у сфері державних закупівель, корпоративному праві, рекламі і т . д.), що дозволяє надавати клієнтам комплексні та вичерпні консультації з усіх питань ведення бізнесу в Україні, та успішно представляти інтереси наших клієнтів у складних патентних суперечках.

Незважаючи на те, що Україна ратифікувала основні міжнародні угоди, спрямовані на захист і визнання прав інтелектуальної власності, національна правова система недостатньо повно захищає інтелектуальну власність. Результатом цього є повсюдне порушення в Україні патентних прав глобальних інноваційних компаній, продукти яких витісняються з ринку недобросовісними діями локальних та іноземних генеричних компаній.

Завдяки глибокій експертизі Arzinger у сфері вирішення спорів, підкріпленій нашим ноу-хау і багаторічним досвідом роботи в сфері інтелектуальної власності, нам вдається ефективно допомагати нашим клієнтам у відстоюванні їхніх інтересів у сфері патентного захисту і, таким чином, успішно вирішувати їх бізнес-завдання.

Зокрема, спектр наших послуг в даній сфері включає комплекс послуг, спрямованих на скасування державної реєстрації продуктів, запущених в торговий обіг з порушенням прав інтелектуальної власності наших клієнтів, недопущення до участі в державних закупівлях продуктів, вироблених з порушенням патентних прав.

Останні законодавчі тенденції, спрямовані на радикальне посилення регуляторного середовища у сфері реклами та промоції, аж до повної заборони рекламування деяких безрецептурних препаратів, змушують наших клієнтів шукати зовсім інші підходи до просування власних продуктів на українському ринку. Наші експерти завжди готові запропонувати креативні рішення і в цій сфері.

Тісна співпраця з професійними асоціаціями дозволяє нам постійно тримати руку на пульсі і оперативно інформувати наших клієнтів про останні тенденції сфери охорони здоров'я та зміни в нормативно-правових актах. Експерти Arzinger є авторами численних публікацій та доповідей з фармацевтичної та медичної тематики. Ми допомагаємо нашим клієнтам та всій індустрії в цілому відстоювати їх інтереси при впровадженні нових законодавчих ініціатив і регуляторних механізмів.
Країни СНД відомі своїм непослідовним і швидко мінливих законодавством в регуляторній сфері. В Україні минулого року була проведена масивна законодавча реформа, в результаті чого було введено безліч нових законодавчих і підзаконних актів у сфері захисту персональних даних, боротьби з корупцією тощо. Ми допомагаємо нашим клієнтам завжди бути в курсі відповідних змін і розробляємо для них внутрішні тренінги та інструкції з тим, щоб забезпечити розуміння і дотримання відповідних норм і у такий спосіб захистити бізнес від небажаних наслідків.

В рамках проекту Arzinger Legal Days на щомісячній основі проходять бізнес-сніданки для представників фармацевтичного і медичного бізнесу, під час яких учасники мають можливість обговорити актуальні питання ринку, а також поділитися своїм досвідом.

Симбіоз знань особливостей законодавства, індивідуального підходу до кожного завдання і значного досвіду практичної діяльності дозволяє нам надавати клієнтам юридичні послуги високого рівня.
Визнанням наших досягнень є той факт, що рейтинг «Українські юридичні фірми 2012. Посібник для іноземних клієнтів» надав Arzinger високу оцінку, зокрема, у практиках медицини, охорони здоров'я та фармацевтики. Керуючий партнер - керівник напрямку Охорона здоров'я та Фармацевтика Тімур Бондарєв був окремо відзначений цим рейтингом як визнаний експерт у даній сфері.

Крім того, Тімур Бондарєв був визнаний одним з кращих юристів України, що спеціалізуються на медичному праві, фармацевтичній діяльності за версією рейтингу «Вибір клієнта. Топ-100 найкращих юристів України 2010-2011», підготовленого Юридичною газетою.

Спектр наших послуг у сфері охорони здоров'я та фармацевтики включає регуляторні аспекти, питання інтелектуальної власності, конкурентне законодавство і захист даних, зокрема:

 • Консультації у сфері антимонопольного та конкурентного права
 • Консультації з регуляторних питань фармацевтичного бізнесу (ціноутворення, ліцензійні умови і т.д.)
 • Супровід реєстрації, захисту та передачі прав інтелектуальної власності
 • Консультації з реклами та інших видів промоції лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметичних продуктів
 • Юридична підтримка протягом виробництва лікарських засобів і виробів медичного призначення, косметичних продуктів
 • Юридична підтримка при імпорті лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметичних продуктів (в т. ч. боротьба з паралельним імпортом)
 • Консультації з реалізації лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметичних продуктів на території України (оптова та роздрібна торгівля)
 • Консультації з локалізації фармацевтичного виробництва на території України
 • Консультації з контрактного виробництва фармацевтичної продукції на території України
 • Повний юридичний супровід клінічних випробувань лікарських засобів
 • Консультації з питань тендерних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення
 • Консультації з питань захисту персональних даних
 • Консультації щодо структури бізнесу і організації бізнес-процесів
 • Юридичний супровід ліцензування медичної діяльності
 • Комплексне юридичне обслуговування діяльності установ охорони здоров'я
 • Представництво інтересів лікарів та пацієнтів у конфліктних ситуаціях
 • Консультації щодо повноважень та юридичний супровід перевірок правоохоронних та контролюючих органів
 • Консультації з питань державної регуляторної політики
 • Судове представництво у всіх судових інстанціях у будь-яких спорах; досудове врегулювання спорів; медіація
 • Юридична підтримка при імпорті, реєстрації, промоції харчових і дієтичних добавок, а також функціональних харчових продуктів
 • Розробка і проведення compliance програм (у т. ч. у сфері дотримання законодавства та політик компаній в області антимонопольного регулювання, антикорупційних правил, з питань захисту персональних даних тощо)

"Фармацевтика та охорона здоров'я: засади правового регулювання в Україні" (укр.)

Summary of Ukrainian Hospital Pharmaceutical Market Development in 1-3Q 2012 [pdf]

Ви можете надіслати нам повідомлення електронною поштою,
заповнивши наступну форму: